Kino domowe-jak podłączyć???

Przemysław S.

New member
Teoretycznie tak to się powinno podłączyć.
I teoretycznie głośniki KD powinny pracować niezależnie od głośników w TV. U mnie jednak się tak nie dzieje - tzn. regulując głos w TV wpływam jednocześnie na natężenie dźwięku w KD (odwrotnie nie).

Myślę, że rozwiązaniem byłoby złącze Euro - chinch. Niestety jeszcze nie próbowałem.
 

paco005

New member
Proszę o optymalne rozwiązanie POMOCY :)

Proszę o podanie jak najlepszego połaczenia tych 3 sprzetów:
1. Kino Domowe Samsung HT-TX35 (1xHDMI):)
Złącze HDMI z funkcją HDMI-CEC - Anynet+
2. Plazma SamsungLE46M86BD(3*HDMI):D Złącza: HDMI (1,3) x3 (jedno złącze HDMI-CEC), SCART x2, Component x1,

3. Sony Playstation 3 :p

4. Komputer - Plazma jako monitor8)



Prosze o optymalne rozwiazanie
 

maciejbrot

New member
Pioneer VSX-817 + DV-400 + Samsung LE32R81B

Witam serdecznie!

Proszę o pomoc w jaki sposób optymalnie podłączyć zestaw Pioneer VSX-817 + DV-400 + Samsung LE32R81B. Dysponuję przewodem HDMI 1szt.

Dźwięk w Samsungu jak wiadomo jest raczej kulawy, chciałbym więc odsłuchiwać go przez ampli. Poza tym zależy mi połączeniu prostoty obsługi oraz jakości brzmienia (z większym naciskiem na jakość).

Zestaw dopełnia ELTAX MOVIEMAXX 5.0 (z jeszcze nie wymienionymi przewodami). Co prawda to nie ten wątek, ale prosiłbym o wskazówki odnośnie najleprzych dla tego modelu przewodów - czy profigold PGC 7254 będą odpowiednie?

Pozdrawiam wszystkim podobnych mi żółtodziobów :)
 
Ostatnia edycja:

EverField

New member
Witam.
Posiadam zestaw kina domowego samsung HT-TZ 215 i telewizor LCD LG 32lg2100. Telewizor ma 2x HDMI, 2x SCART, 1x Analog, 1x Component, 1x JACK i 1x Wejście optyczne. KD ma 1x HDMI, 1x USB, 1x Analog, 1x Component, 1x Wejście optyczne. Usiłuje od 3 tyg. uzyskać dźwięk z kablówki w głośnikach kd. Połączenie poprzez, HDMI i kabel optyczny nie podziałało. Co ja mógł bym jeszcze zrobić.

Pozdrowienia
 
Do góry