Kino domowe Harman Kardon

braat

New member
Witam,
Zastanawiam się nad kupnem kina domowego do mojego salonu (około 30 m2). Jednym z kryteriów jest to, że ze względu na dzieci skłaniam się do głośników wiszących.
W tej chwili mój wybór padł na coś w stylu Haraman Kardon HKTS16.
Zastanawiam się teraz czy lepiej kupić np HKTS16 do tego amplituner AVR171 i jakiegoś blue raya,
czy może cały zestaw np Harman Kardon BDS775? Zestaw będzie używany głównie do oglądania filmów z kablówki lub z komputera.
 

lobos

New member
Bez reklam
Na 30m2 takie maleńkie satelitki znikną.
Pomyśl lepiej nad centralnym i jakimiś 4 monitorami do kompletu, które będziesz mógł postawić na półce lub powiesić.
Jaki budżet planujesz przeznaczyć na sprzęt?
 

Bonaventura

New member
Ja mam obecnie zestaw 7.2 złożony na h/k HKTS 35 który to gra w pomieszczeniu 20m2. Brzęczy to to wcale nie gorzej od mojego wcześniejszego zestawu podłogówek Yamahy. Jednak 10m2 więcej to już nie mała różnica i ciężko powiedzieć jak by było na 30m2, zwłaszcza w przypadku HKTS 16.
Aha, a od ampli h/k to lepiej trzymaj się z daleka. No chyba, że masz stalowe nerwy i złotą cierpliwość ;)
 

braat

New member
Szukałem właśnie czegoś wiszącego i najlepsze co znalazłem to własnie te HKTS16.
Chciałbym wydać jakies 3500-4000.
Głonie się zastanawiam, czy brać bluraya i amplituner osobno czy, cos jak BDS775. W tej chwili nie mam żadnych głośników, oprócz tych wbudowanych w TV, więc jakikolwiek zestaw da mi znaczącą poprawę dziwięku
 

Rafal7

Banned
Ja bym wziął oddzielne klocki i jak kolega wyżej radzi monitory, potem jak malec dorosnie to kupisz fronty i 7.1 jak znalazł :-D
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Szukałem właśnie czegoś wiszącego i najlepsze co znalazłem to własnie te HKTS16.
Chciałbym wydać jakies 3500-4000.
Głonie się zastanawiam, czy brać bluraya i amplituner osobno czy, cos jak BDS775. W tej chwili nie mam żadnych głośników, oprócz tych wbudowanych w TV, więc jakikolwiek zestaw da mi znaczącą poprawę dziwięku
W tym budżecie to BDS776mk2 chyba, że ciut dozbierasz do dobrze dobranego BDS880.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Zestaw w stylu HKTS30/35/65 będzie znacznie lepszy od HKTS16, do tego BDS580 i jest wszystko co potrzeba plus prosta obsługa.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja bym wziął oddzielne klocki i jak kolega wyżej radzi monitory, potem jak malec dorosnie to kupisz fronty i 7.1 jak znalazł :-D
jestem za, takie all in one kojarzą mi się z budżetowymi Samsungami, LG itp.
Jak padnie np. napęd to naprawa będzie kosztować nie mało, za jakiś czas wyjdzie choćby 4K, to zwykły BR tego raczej nie obsłuży ;)
 
Do góry