kino domowe/głośniki do telewizora sharp 40le824e

aligator911

New member
Witam. Posiadam telewizor SHARP 40LE824E ale jak każdy wie głośniki w nowych telewizorach nie są zbyt rewelacyjne więc warto by było zaopatrzyć się w zewnętrze głośniki albo lepiej kino domowe. Z tego powodu zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami.
Po podłączeniu głośników od komputera przez gniazdo minijack, to w głośnikach cały czas słychać jakby ciche "szuszczenie". Czy to wina telewizora, czy raczej głośników? Może jakby kupić jakieś inne głośniki to nie byłoby takiego problemu, czy połączenie przez kabel optyczny...
A gdyby dołożyć do kina domowego? Jakość najlepsza, ale do codziennego oglądania telewizji trochę przeszkadzałaby zbyt duża ilość pilotów na stoliku, dlatego jestem ciekaw czy funkcja aquos link działała by z kinem innego producenta niż sharp (gdyż z sharpa jakoś nie znalazłem żadnych kin domowych). Do codziennego użytkowania wystarczyłoby w sumie regulowanie głośności w kinie i korzystania z tv jednym pilotem, tylko problem w tym, że nie orientuję się jakie ma możliwości funkcja aquos link.
Dodam że nie jestem melomanem tylko zwykłym szarym człowieczkiem, ale mam podłączony komputer do tv i musiałem podłączyć jednak głośniki komputerowe gdyż te głośniczki w tv są masakryczne.
Co mi doradzicie, aby w takiej sytuacji poprawić komfort oglądania telewizji (funkcje audio).
Pozdrawiam
 

aligator911

New member
myślałem nad kwotą do 1000zł, 1300max, gdyż w tej kwocie ostatnio widziałem jakieś ciekawe kino z samsunga, ale nie wiem czy taka współpraca pomiędzy urządzeniami różnych firm jest możliwa.
 

aligator911

New member
A jak wygląda współpraca tego kina z telewizorami innej firmy (sterowanie jednym pilotem)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry