Kino domowe Genius Sw-Hf 5.1 5005

Roman1889

New member
Witam, posiadam taki komplet głośników służą mi one jako głosniki komputerowe, czy ten zestaw będzie można podłączyć pod TV Panasonic as640 lub as650 ?
Jeżeli tak to czy wystarczą mi oryginalne kable, czy będę zmuszony dokupować jakieś dodatkowe okablowanie?
 

tdx

New member
Bez reklam
Bo nowe TV nie mają analogowego wyjścia audio (no chyba że przez złącze słuchawkowe chcesz podpinać) ale wtedy masz tylko 2.1
 

Roman1889

New member
rozumiem a czy jest jakaś inna możliwość tego podłączenia? kupując jakiś np karte muzyczną i podpiąć to wtedy pod tv?
 

BLACK_KNIGHT

New member
Ja ci polecam cos takiego
<li class="last">AIM AS372NJest to nowość i producent mało znany aczkolwiek wygląda na to że oferuje taniej lepszą jakość niż Creative.Czytałem ostatnio profesjonalną recenzję innej karty tego producenta i wypadała tam lepiej pod względem jakości dzwięku od dwa razy droższego Asusa.Wydaje mi się że warto to kupić bo będziesz miał jednocześnie lepszej jakości dzwięk z pc przez usb i wejście cyfrowowe dla tv i może działać to jako karta dzwiękowa albo samodzielnie.Moim zdaniem ten producent może sporo namieszać na zastałym trochę rynku kart do pc
 
Do góry