Kino domowe - do tv i słuchania muzyczki

krzychd

New member
Witam wszystkichm to mój pierwszy post. NA forum bywam od czasu do czasu i dzięki Wam udało się moim rodzicom kupić wspaniały telewizor. Ale do rzeczy.

Chciałbym nabyć jakiś sprzęt do odsłuchu muzyki w dużym pokoju(ok 20m2). Muzyka to Jazz, instrumentalna, czasem jakaś poważna, ale i disco od czasu do czasu. Nie jesteśmy z żoną melomanami, więc jakość nie musi być super. Jednocześnie sprzęt ten może być(ale nie musi) kinem domowym.

Zastanawiałem się nad czymś takim : onkyo HT-R508 lub TX-SR505 + DV-SP405E/S + M-Audio HCS 9900 lub podobne.

ale kompletnie nie mam doświadczenia w tej dziedzinie.
 

krzychd

New member
Gdzie mogę w internecie obejrzeć te głośniki qq500.

Czy jak za powiedzmy rok dokupię odtwarzacz bluray to wszystko będzie chodzić cacy? Jeśli tak, to jaki tani odtwarzacz dvd(ewentualnie samo cd) polecicie do tego czasu?
 

armi

New member
Bez reklam
możesz sobie obejżeć pod tym adresem :
http://www.ceneo.pl/228216

na zakupy polecam Ci Blackninje - ma na prawdę dobre ceny i zawsze dobrą radą wspomoże :)

jak dokupisz blueray to będzie chodzić cacy :)
dvd to pioneer, ferguson, bellwood
 

krzychd

New member
Właśnie zamawiam cały sprzęt,

Czy dvd DVD Pioneer DV-410V-K jest wart polecenia?

Jeszcze jedno małe pytanko, czy do tego amplitunera będzie można w przyszłości podłączyć subbuffer?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armi

New member
Bez reklam
tak
podłączysz sobie subwoofer aktywny do tego zestawu

pioneer robi b. dobre DVD, wszystko czytają itd... jest na necie też dość sporo softu do niego
 

krzychd

New member
Witam,

Zamówiłem już cały sprzęt i czekam na odbiór.

Mam pytanie co do podłączenia kolumn, a mianowicie jaki kabel zakupić żeby to grało ładnie? Taki sam do kolumn przednich i sorround? Jaki przekrój, jaka cena maksymalna za mb?
 
Do góry