kino domowe do toshiby 37z3030

Jinsaw

New member
witam za niedlugo kupuje LCD toshiba 37z3030 i bede potrzebowal kina domowego bez odtwarzacza dvd poniewaz juz taki posiadam
zalezy mi zeby byl bardzo dobry dzwiek oraz zeby kolumny nie byly takie ogromne najlepiej bezprzewodowe(jesli takie sa)
cena tak do 1500zl

za wszystkie przydatne rady z gory dziekuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdź nowe modele JVC D 500 i D 600 , które dziś wjechały do JVC Polska.
Pięć głosników + sub + zestaw audio .
http://www.ceneo.pl/1381102 - dostaniesz cenę dla niebieskich za 1600 zł .

getProductPhoto.php
 

Jinsaw

New member
dzieki kiki ale chodzilo by mi bardziej o cos mniej masywnego bo nie wiem czy potrzebuje az takich potworow
mogl bys polecic mi cos mniejszego zeby te kolumny byly troszke chudsze, zgrabniejsze ale zeby tez byl dobry dzwiek
z gory dzieki
 

janusz

New member
Bez reklam
Musisz wybrać: albo dobre albo bezprzewodowe.
Możesz oczywiście kupić proponowane przez kikiego. Może spośród tych, które spełniają twoje wymogi estetyczne to nawet dobry wybór. Jednak tylko dla osób którym dźwięk jest trzecioplanowy. Bo to badziewie zagra jak tani komputer.
Chcąc dobry dźwięk można poszukać niewielkich drewnianych zestawów i jakiś porządny amplituner. Ale 1500 zł może troszkę zabraknąć. Chociaż czasami są niezłe komplety w marketach np. Yamacha czy Koda.
 

Jinsaw

New member
janusz ale ja nie bede uzywal ich do jakis koncertow mi wystarczy dobry dzwiek z filmow i tv nie uwazam zeby do zwyklego uzytkowania potrzebny mi byl az taki sprzet a wedlug ciebie sprzet polecony przez kikiego jest slaby nawet do moich potrzeb
 

Jinsaw

New member
ale 360W to wystarczajaco duzo zeby czuc sie jak w kinie?

na temat tego pioneera uzytkownicy mowia ze nie dzieli sygnalu na 5.1 tylko 2.1 jest to prawda?
 
Ostatnia edycja:

Jinsaw

New member
a co sadzicie o Samsungu HT-TX250R albo LG HT-902TB sa lepsze od pioneera i czy ten pionier naprawde ma problemy z dzwiekiem 5.1
 

janusz

New member
Bez reklam
Jinsaw napisał:
janusz ale ja nie bede uzywal ich do jakis koncertow mi wystarczy dobry dzwiek z filmow i tv nie uwazam zeby do zwyklego uzytkowania potrzebny mi byl az taki sprzet a wedlug ciebie sprzet polecony przez kikiego jest slaby nawet do moich potrzeb
Tak uważam, że jest za słaby, jednak jeżeli za ważniejszy uznasz wygląd i nie przeszkodzi Ci nieco nienaturalny dźwięk to chyba powinienenś skorzystać z oferty Kikiego i nawet może być dobrze (choć nieco dźwięk może odbiegać od oryginału, to może sprawiać wrażenie nawet lepszaego). Osobiście wolałbym drewniane skrzynki, ale jeżeli nie będziesz tego używał do słuchania muzyki, to powinno być nieźle.
PS. Ale pierwsza propozycja kikiego
http://www.katalog.avans.pl/img/avans/getProductPhoto.php?photo_id=124661
to rewelacja przy pozostałych. Można by jeszcze poszukać zetaw z małymi kolumnami na przód, bo chyba wolałeś mniejsze.
 
Ostatnia edycja:

Jinsaw

New member
dobra doszlem juz do dwoch modeli potrzebuje tylko pomocy w sprawie wad i zalet pomiedzy :
  • Panasonic SC-PT860
  • Samsung HT-TX250R
ktory jest lepszy i jakie maja wady i zalety tylko to mi jeszcze potrzebne
z gory dzieki
 

bycylee

New member
odsłuchiwałem samsunga i panasonica o których mowa
więc absolutnie nie ma sie nad czym zastanawiać
panasonic bije na głowe samsunga głebokoscią basów sopranem w ogóle nie ma o czym mówić nie wspominając o braku regulacji wysokich i niskich tonów w samsungu
wybór jest jasny.
 
Do góry