Kino domowe do salonu ~25 m

crafty

New member
Witam panowie,
Poszukuję kina domowego do mojego salonu, kino ma być w miarę uniwersalne czyli, do oglądania filmów, meczy, posłuchania muzyki ale i do pogrania na PS4.
Nie ukrywam że lubię mocny głęboki bas.
Poczytałem trochę forum i jestem już kompletnie durny co kupić dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o doradzenie.
Mój budżet to 3,5-4,5 tyś.
Pozdrawiam

P.s.
Jak narazie zastanawiam się nad zestawem
Harman-Kardon AVR 161 + komplet JBL Arena(Arena 180 + 120 + 125C) i nie wiem czy by nie trzeba jeszcze suba do tego (100P)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Do Twojego metrażu to subik obowiązkowo:D

Nie wiem czy zestaw, który obserwujesz zmieści się w tym budżecie z subem.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Harman z JBLami świetnie się dogaduje. Myślisz w przyszłości o rozbudowie zestawu o wzmak stereo?
 

crafty

New member
myślę że mocno głupio to zabrzmi ale ten wzmacniacz nie nadaje się do odsłuchu stereo?
i jeszcze jedno pytanie czy JBL Arena 170 mocno odstaje od Areny 180?
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
crafty pisz w sprawie cen do blackninja może nie będzie tak źle. Arena 170 będzie miała podobny charakter brzmienia do 180, ale zabrzmi z mniejszym basem i mniejszą dynamiką. Na 25m2 lepsze będą 180.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nadaje się, najlepiej sam gdzieś posłuchaj,
każdy ma inne potrzeby i wymagania, więc znajdą się też tacy, którzy stwierdzą, że się nie nadaje ;)

A kolumny przy twoim metrażu co najmniej 180-tki, nie ma co nawet zastanawiać się na niższymi.
Nawet kosztem suba, warto wziąć na początek lepszą elektronikę i kolumny, sub można zawsze dokupić lub poszukać tańszej używki/ demówki...
 
Do góry