Kino domowe do salonu 17m2

michaeel7

New member
Cześć Wam,
Drodzy, planuje zakup kina domowego w budzecie 2000zl do TV Samsung UE55MU6172 . Zależy mi na 5.1. Oglądam dużo seriali z netflixa i filmów odtwarzanych na TV z laptopa poprzez kabel HDM. Z tego co tu czytam to podobno nic fajnego sie w tej cenie nie kupi ale gdyby jednak trzeba bylo cos wybrać, coś najlepszego a tej półce cenowej? Można Was prosić o radę ? Chciałbym coś z głębokim basem żeby muzyki elektronicznej moza było posłuchać:p
Wstępnie coś patrzyłem na:
1) SONY BDV E6100
2)Samsung HT-J5550W

W zasadzie nie zalezy mi na odtwarzaczu DVD, radiu czy jakies przegladarce internetowej w tym kinie tylko na jakosci dzwieku i na dzwieku przestrzennym jak będę oglądał serial z netflixa na TV :p

Jesli mozecie cos polecić to bardzo proszę coś co ma kolumny wysokie zeby mogło stać z tylu na ziemi.

Z góry dzięki :)
 

aro600

New member
A musi być nowy zestaw? za 2000 z używanych kupisz coś co już spoko zagra szczególnie ze to 17m2 np:

Fidelio e5 używany od 1500 lub coś innego.
 

michaeel7

New member
Mordeczki,

Zamówiłem tego jbl 3.1 i juz nie moge sie doczekać az sprawdz ten sprzecik:D W media markt jest akurat 100zl taniej za 1999zł. Jestem ciekawy jak bedzie grał w porównaniu do mojego wcześniejszego sprzętu czyli logitech z 506:p

Pozdro
 
Do góry