Kino domowe do pokoju

mychu90

New member
Witam, chcę złożyć zestaw kina domowego docelowo 7.1 jednak teraz chcę kupić amplituner i głośniki 5.0 a w późniejszym czasie dołożyć suba i 2 głośniki na sufit. budżet to około 6 tys zł. pokój ma 20m2
Przeznaczenie to głównie filmy w proporcji gdzieś 70% do 30% muzyka(klubowa i koncerty rockowe).
Dobrze było jakby amplituner miał jakiś system multiroom jak np. system Helios.
Zastanawiam się nad Denon AVR-X2500H i do tego Magnat Shadow 207 ale nie wiem jakie głośniki tylne i centralny do tego dobrać.
Polecicie mi coś? z góry dzięki :)
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam, chcę złożyć zestaw kina domowego docelowo 7.1 jednak teraz chcę kupić amplituner i głośniki 5.0 a w późniejszym czasie dołożyć suba i 2 głośniki na sufit. budżet to około 6 tys zł. pokój ma 20m2
Przeznaczenie to głównie filmy w proporcji gdzieś 70% do 30% muzyka(klubowa i koncerty rockowe).
Dobrze było jakby amplituner miał jakiś system multiroom jak np. system Helios.
Zastanawiam się nad Denon AVR-X2500H i do tego Magnat Shadow 207 ale nie wiem jakie głośniki tylne i centralny do tego dobrać.
Polecicie mi coś? z góry dzięki :)

Jeżeli chcesz później zainstalować 2 głośniki sufitowe - to planujesz zestaw 5.1.2 (glosniki sufitowe grają w systemie ATMOS). Natomiast 7.1 to na pewno nie są głośniki sufitowe. Co do zestawów - koledzy doradzą...
 

DarkMag

New member
Zestaw do Magnat Shadow 207 to:
-Magnat Shadow Center 213
-Magnat Shadow 203
Nie słuchałem ich więc się nie wypowiem. Z wyglądu nawet mi się podobały (białe).
Z doświadczenia wiem, że za zestaw zapłacisz taniej.
Znajdź blisko siebie jakiś salon audio i koniecznie jedź posłuchać tego co masz zamiar kupić.
 
Do góry