Kino domowe do pokoju 32m2

PopaY

New member
Bez reklam
Nareszcie mogę zając się meblowaniem największego pokoju w moim mieszkaniu no i oczywiście chciałbym również kupić sprzęt do tego pokoju :) W sypialni posiadam to co w pierwszej linijce w podpisie, ale do dużego pokoju chciałbym coś "poważniejszego" tzn., telewizor chciałbym 37 lub 40" LCD i raczej Samsunga (ok. 4,5m od kanapy), bo jestem przekonany do jakości tej firmy, dvd to chyba drugą sztukę Pionka 610, bo przypadł mi do gustu, a nie wiem czy coś lepszego w tych pieniądzach się znajdzie. Także zastanawiam się nad TV, amplitunerem i głośnikami. Na wszystko (łacznie z DVD) chciałbym przeznaczyć koło 7tyś (600zł DVD, do 1500zł za ampli, do 2000zł za głośniki i do max. 3000zł za TV - tak na oko). Czy to wystarczy do w miarę niezłego KD? Nie chcę żadnych wodotrysków, bo kilkanaście tysięcy złotych nie chce mi się wydawać. Chcę by to wszystko się fajnie komponowało, a niestety nie mam możliwości posłuchać coponiektórych zestawów :> No i co byście Wy w tej cenie polecili, bo może coś lepszego byście znaleźli?

Moje typy:
Amplituner Pioneer VSX-918
TV Samsung LE37A656 lub LE40A615
DVD jw. czyli Pioneer DV-610
głośniki JAMO S506 lub Pioneer S-V325 + subwoofer JAMO SUB 250

Czekam na Wasze wypowiedzi ;)
Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Twoich wybrałbym Pioneera 918 + jamo 606 +sub jamo 200+ Pion dvd 610
Przy Twoich warunkach kino zagra bardzo dobrze.
Co do telewizora to musisz podać jakie masz warunki ?
 

PopaY

New member
Bez reklam
NIe jestem do końca pewny co masz na myśli pisząc "warunki"... W treści pierwszego postu napisałem, że odległość od kanapy do telewizora wynosić będzie około 4,5m. W sypialni mam około 2,6m i 32" jest w sam raz. Napisałeś "z twoich", a ja chciałbym również poznać Twoje typy za około 7tyś., bo może coś ciekawszego wynajdziesz za taką kwotę?

PS. im mniejsza kwota na sprzęt tym lepiej, bo jeszcze muszę ten pokój umeblować, a to już grubsza sprawa :p 7tyś to absolutny max!
 
Ostatnia edycja:

broniu63

New member
Kolega @kiki pytajac o warunki miał zapewne na myśli to np. Oswietlenie pokoju,tzn gdzie okno wzgledem TV,czy więcej ogladasz w dzien czy w nocy,jakim sygnałem podłaczysz odbiornik (kabel analog,cyfrowy moze satelita,może jakies HD,konsola do gier itp)
 

PopaY

New member
Bez reklam
Jeśli tak to już piszę. Oświetlenie przy oglądaniu filmów praktycznie żadne, bo zawsze przed seansem zasłaniam okna roletami i robię sobie "ciemnie" :) Także u mnie zawsze przy filmach jest noc ;) Sygnał telewizyjny mam z tunera SD i jest on podłączony niestety analogowo poprzez scart, ale DVD oczywiście przez HDMI.
 
Do góry