Kino domowe do pokoju 10m2

bartazon

Member
Witam. Potrzebuje pomocy w doborze sprzętu grającego. Na chwilę obecną sprzętu żadnego nie posiadam, miałem styczność z denonem i innymi sprzętami ale to dosyć dawno temu.

Jeśli chodzi o kwotę przeznaczoną na ten cel to mam wygospodarowane do 2500, jeśli znalazłby się zastaw tańszy a wystarczający w zupełności to czemu nie.

Słucham rożnego rodzaju muzyki, house elektroniczna i troche hip hopu. Myślę nad zestawem 5.0 z blu ray.

Jeśli chodzi o podział to byłoby 50% muzyka i 50% kino, być może kiedyś gry ale na chwilę obecną to na gry nie ma czasu.

Pokój ma ok 10m2. Będę wdzięczny za wszelką pomoc i propozycje w doborze.

Ps. Znalazłem coś takiego:
Pioneer BDP-430, VSX-520K, Jamo S 426 HCS 3
- 2499 zł
oraz
Pioneer BDP-430K, VSX-820K, Jamo S 606 HCS 3 - 3999 zł

Tylko że przy tej drugiej opcji znacznie wieksze koszty przekraczające mój budżet, tylko pytanie czy do tak niewielkiego pokoju jest sens zakupu tego drugiego zestawu?
Może znajdzie się coś lepszego w kwocie do 2500 zł.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

rumburak80

New member
Bez reklam
Do takiego pomieszczenia spokojnie wystarczy coś takiego Kino domowe Denon DHT-1311XP - Ceneo.pl nie zagracisz sobie pokoju który już jest mały dużymi kolumnami.Po drugie duże kolumny potrzebują przestrzeni żeby zagrać a 10 m to za mało będziesz miał jeden łomot i tyle.Ewentualnie zamiast plastiku możesz kupić małe podstawkowce.
 

bartazon

Member
To rozumiem, ze ten zestaw pierwszy co podałem to już jest za dużo jak na mój pokój? A co jeszcze moglibyście polecić. Tylko żeby było z blu ray.
 

bartazon

Member
A moglibyście mi polecić jakiś odtwarzacz blu ray do tego zestawu : Kino domowe Denon DHT-1311XP - Ceneo.pl niezbyt drogi ale też nie super tani. Podejrzewam że ten zestaw do mojegu pokoju raczej wystarczy bo jeśli chodzi o wieksze kolumny to będzie problem z miejscem żeby je ulokować. Ewentualnie poproszę o zestawy podobne do w/w przeze mnie, chyba że ta opcja jest najlepsza jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Zestaw ten jest w media markt za 1299zł.
 
Ostatnia edycja:
Z

zerga

Guest
sony bdp-s380 lub 480,samsung bd-d5500,to dobre i tanie modele za lg nie jestem,jeszce starsze modele sony s-370 lub 470
 

bartazon

Member
Onkyo TX-SR308 plus Tannoy SFX 5.1 a co myślicie o czymś takim czy lepsze będzie niz ten denon dht-1311xp?
W jakiej cenie moge kupić te onkyo ( tu pytanie do Blackninja i Kiki)
Pozdrawiam
 

bartazon

Member
dlatego zrezygnowałem już z zakupu tak duzych zestawów które podałem na początku. Najbardziej odpowiadałby mi zestaw taki jak ten denon dht-1311 albo Onkyo TX-SR308 plus Tannoy SFX 5.1 coś właśnie takiego, jeśli ma ktoś podobne propozycje lub posiada tego denona to poproszę o opinie czy warto iśc w tym kierunku czy raczej skłonnić się ku innemu zestawieniu.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Onkyo + tannoy też będzie dobrym zestawem może nawet lepszym.Oczywiście przed zakupem posłuchaj choćby w markecie bo może się w domu okazać że to nie to czego chciałeś.Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

bartazon

Member
Nie biorę tego zestawu bo stwierdziłem że jak na warunki mojego pokoju nie potrzebuję nic mocniejszego niż ten denon a i kwota max ile chcę przeznaczyć na ten cel to 2500 zł już z blu ray. Także szukam coś cenowo i jakościowo podbnego do denona a może nawet lepszego jakościowo.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Może dasz radę dozbierać troszkę kasy do tego zestawu co proponuje Ci wasylhh ... uważam, że byłbyś bardziej niż zadowolony ;]. Świetny zestaw
 

bartazon

Member
Czyli ten zestaw głosników HKts 16 jest lepszy niż tannoy sfx 5.1. Będe musiał odsłuchać tego harmana, onkyo i denona i wtedy podejme decyzję. Jeśli chodzi o blu ray to byłbym skłonny wybrać z tych pozycji które polecił mi ZERGA czyli coś z sony albo samsunga.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to coś takiego:
‪Harman Kardon BDS 300 Blu-ray Home Cinema Set review en unboxing (NL/BE) Repost‬‏ - YouTube

014_P1290399.JPG

W każdej perspektywie wygląda dobrze.

023_P1290409.JPG

Głośniki metalowe - dzięki czemu dźwięk z satelit jest bez braków w średnich i wysokich tonach. Czyli jest coś co "tygrysy lubią najbardziej".
Tego brak jest w konkurencyjnych zestawach w tej klasie cenowej .

003_P1290412.JPG

Na każdym elemencie oznakowanie firmowe.
002_P1290382.JPG

Już na pierwszy rzut oka widać, że niezwykła staranność wykonania to tradycja Harmana.
 

bartazon

Member
I jaki jest koszt tego zestawu?? Już mam mętlik w głowie, zacząłem się zastanawiąc czy faktycznie nie dołozyć i wziąść tego Kino domowe DENON AVR-1312 + BDP-S383 + HARMAN KARDON HKTS 16BQ -
 

bartazon

Member
Dobra powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz co będzie lepsze: DENON AVR-1312 + BDP-S383 + HARMAN KARDON HKTS 16BQ czy onkyo tx 308/309 + tannoy sfx 5.1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Harman BDS300 około Twojej ceny.
Te co napisałeś są zbliżone w jakości grania do kina.
Ale wybrałbym inaczej - czyli Onkyo 309 + HKTS 16
 
Do góry