Kino domowe do ok. 3700zł

vibe13

New member
Witam

proszę o pomoc w doborze zestawu kina ampli+ głośniki. pokój o wymiarach 20m^2, przeznaczenie 50/50 film-muzyka.
Wstępnie wybrałem 2 zestawy:

1) Yamaha v671+Jamo 606 (5.0)
2) Yamaha v671+Jamo 608 (5.0)

Nie mam za bardzo możliwości odsłuchu, dlatego proszę Was o pomoc i opinie.
Może jakiś inny zestaw?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
za jakość trzeba zapłacić, tez myślałem nad jamo ale jak posłuchałem to wybrałem MA MR i nie żałuje bo jak bym kupił jamo to bym żałował
 

boqler

New member
Hm a jak się ma 671 do Quadrali 6000 5.0 + jakiś sub? Czy lepszym do tego rozwiązaniem byłby onkyo 609? Pokój 20-23m2

Jutro jadę na odsłuch kina w kwocie 4000-4300zł i tak zbiera mi się coraz więcej sprzętu z godziny na godzinę.

Najpierw Onkyo 609, Denon 1912, Yamaha 671 + Jamo 606, Quadral 5000/6000, Wharfedale Diamond..im dłużej się czyta tym coraz bardziej się głupieje
 
Ostatnia edycja:

boqler

New member
No do kina by się przydał -ale za radą blackninja najpierw zakupię same kolumny, zobaczę jak to gra i zacznę dobierać suba.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no właśnie lepiej zainwestuj w lepsze kolumny a potem dozbierasz i skompletujesz tak jak ja robię hehe tylko ze mi sub na razie nie potrzebny hehe
 

boqler

New member
A jestem ciekawy jak np na front by się spisywał stary Altus 300 :) W porównaniu do nowych zestawów np roth oli 60, qq itd
 

vibe13

New member
Proszę zatem o opinię jakie głośniki 5.0 dobrać do Yamaha V671 w kwocie do 2000zł - pomieszczenie 20m.
 

vibe13

New member
Czytałem wiele niepochlebnych opinii n/t głośników Jamo. Czy warto kupić zestaw 608? Cena jest kusząca. Proszę o opinię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

vibe13

New member
Zdecydowałem się na zestaw Yamaha V671 + Dali Concept 6/1/C. Ktoś testował takie zestawienie? Niestety nie miałem okazji posłuchać, ale wierzę że da rade.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry