Kino domowe do filmów i grania w małym pokoju 16m2

aerO^

New member
Witam , kiedyś już układałem zestaw i z tego wszystkiego wybrałem Denon'a avr-1910 i MA BR 5 czy nic się nie zmieniło w tych sprawach nadal to jest najlepszy sprzęt za tę cenę ? Jaki jeszcze byście sub do tego dołożyli , na razie kasę mam na amp'a i 2 kolumny tylko , ale z biegem czasu będę dokładać , aż złoży się jakieś porządne 5.1 , na razie myślę o 2.1 na początek to jaki amp jeszcze do tego , bo pokój jest mały 16m2 i nie chcę żeby dudniły w takim pomieszczeniu. I jeszcze mam jedno pytanie , czy do tych głośników trzeba kupować jakieś oddzielne kable ? Dopiero teraz zdałem sobie z tego sprawę czy będą już w zestawie pakowane z głośnikami , żeby to wszystko połączyć.
PS. Mam jeszcze pytanie czy nie przeszkadza to , że amp ma wejścia HDMI 1.3a tylko ?
 

aerO^

New member
Jak zestaw ? Może ktoś skomentować teraz jeszcze niby święta , więc może zaczekam aż wszyscy będą "cali". Mam jeszcze tylko jedno pytanie jak podłączyć Wii do tego ? Skoro to badziewko nie ma HDMI ?? Resztę już wiem tylko tego Wii nie wiem jak podłączyć , wie może ktoś ? Będę potrzebował jakiś kabli specjalnych ? Bo Wii nie ma wyjścia optycznego , ani HDMI jedynie ma component albo AV , ja używam componenta.
 
Ostatnia edycja:

aerO^

New member
A jak to się odbywa , podłączam Wii do denona po componencie i potem muszę mieć drugi kabel component , żeby z Denona do TV?
Po za tym czym się różni łączenie kablem optycznym od HDMI?? Chodzi mi o dźwięk , PS3 jako jedyna konsola ma te wyjście optyczne , wtedy uzyskuje lepszy dźwięk niż przez HDMI?
 
Ostatnia edycja:

aerO^

New member
Hmm , skoro Denon ma w sobie upscaler to jest mozliwość upscale przez Denona ?? Skoro wii może obsłużyć tylko do 480p ?
I odpowie ktoś na to pytanie , które dopisałem być , może nie widziałeś go jeszcze blackninja.
Jaka jest różnica między dźwiękiem przez kabel HDMI , a kablem optycznym?
 

aerO^

New member
Jaki byście jeszcze polecili sub do tego zestawu ? Na razie wychodzi mi tylko 2.0 , ale tak się zastanawiam , żeby nie był za mocny do pokoju przypominam (16 m2) i możliwie jak najtańszy , ale żeby też nie odstawał od reszty zestawu , zna ktoś jakiś , który by mi pasował , do reszty?
 
Do góry