Kino domowe do 800zł

mati188

New member
Witam

Chciałbym kupić kino domowe do 800zł i już mam mętlik w głowie po przeglądaniu opinii. i prosiłbym was o poradę co najlepiej wybrać w tej kwocie. Zależy mi głównie żeby dvd czytał większość formatów i polskie czcionki. Znalazłem parę modelów ale nie wiem czy można coś z tego wybrać.

SAMSUNG HT-THX25R
Samsung HT THQ25
LG HT503TH
LG HT552TH
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja wybierałbym :
http://www.panasonic.pl/oferta.php?prod=3812
SC-PT465
SC-PT465K_big.jpg


ale świetne oceny nawet do bardzo dobrych telewizorów dostał :
http://www.jvc.pl/product.php?id=TH-G60E&catid=100006
113955_th-g60_e.jpg
 

mati188

New member
Wielkie dzięki Kiki za odp ale zapomniałem dodać że bym chciał przednie głośniki tak samo jak tylne na stojaku bo po prostu tych małych nie mam gdzie postawić:???: wyczytałem na forum że jeśli podłącze kino pod tv to dźwięk z tv będzie tylko słyszalny z dwóch przednich głośników i można wtedy ustawić w opcjach żeby dźwięk z przednich głośników kopiował na tylne. I pytanko czy z każdym kinem domowym da się tak zrobić?
 

zakk

New member
Witam!

Interesujący ten JVC... Kiki, czy ten model posiada funkcje indywidualnego ustawiania tonów wysokich i niskich? Panasonic tego niestety nie ma. Testowałem SC-PT465 w sklepie i przyznaję, że dla ludzi zamierzających słuchać na nim głównie muzyki może on okazać się sporym rozczarowaniem. Który Twoim zdaniem lepiej poradzi sobie z odtwarzaniem muzyki?

Pozdrawiam, Zakk
 

zakk

New member
darkmajin napisał:
ktory plastik nie bedzie rozczarowaniem:rolleyes:

Dlatego też biorę również pod uwagę miniwieżę z DVD Panasonic SC-PM86D. Do dzisiaj wahałem się pomiędzy Panasami 465 i 86, a tu pojawiło się wspomniane wyżej JVC.
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Ja mialem Samsunga THX 25, i nie gralo to zle. Z DivX nie mial wiekszych problemow. Glosnosc zestawu w kinie wystarczajaca. A stereo - coz... tutaj nie mozesz sie spodziewac cudow :):)
 

mati188

New member
I teraz mam dylemat , bo znalazłem Panasonica SC-PT465 dzisiaj w Saturnie za 699zł i pomyślałem że mogę przednie głośniki powiesić na ścianie ale pytanie czy nie lepiej dopłacić z 300zł i kupić coś z Samsunga lub LG? bo głównie takie marki są dostępne w tej grupie cenowej, no i jeszcze JVC polecane wcześniej przez Kiki jest dostępne w podobnej cenie ale w necie nie znalazłem żadnych opinii na temat tego kina.
 

mati188

New member
Shagohad jeśli chodzi o jakość to się zgadzam że JVC dobre ma produkty tak samo jak Panasonic. parametry JVC ma także b dobre ale nic oprócz tego nie wiem. Nie wiem jak wygląda sprawa z odczytem różnych formatów, polskich czcionek itd
 
Do góry