Kino domowe do 800zł - możliwe?

poliii

New member
Tak więc, czy możliwe jest znaleźć kino domowe do 800zł? Pokój ok. 20m2, głównie służyłoby do słuchania muzyki (lubię głośno posłuchać) no i do 1-2 filmów wieczorkiem. Czy kina domowe można podłączać do komputera? A może lepiej kupić jakieś kolumny + wzmacniacz? Nie mam pojęcia, kompletnie się na tym nie znam, dlatego was proszę o pomoc.
Reasumując: Mam 800zł, szukam czegoś do słuchania muzyki (głośno) na dzień i sporadycznie obejrzenia filmu na noc :D
Proszę o gotowe propozycje. Dziękuję.
 

killpit

New member
Kolego napisałeś 800?? nie żartuj.
Lepiej poczekaj parę m-cy odłóż kasę i wtedy napisz.
Naprawdę kolego daruj sobie takie wynalazki jak:LG,Samsung,SHarp itd...
 

wolkas

New member
Śmieszą mnie te texty: "800 PLN, kolego nie żartuj sobie". nie Każdy jest "audiofilem" i potrafi odróżnić każdy szczegół w muzyce. Oczywiście jest przepaść między jakimś tam plastykowym zestawem za 1000 PLN a chociażby jakimiś kolumienkami w drewnie za 2000 PLN, ale nikt mi nie powie, że taki zestawik za 1000 pln będzie grać tak jak głośnik w telewizorze. Kino domowe za 1000 PLN a głos z telewizora to istna przepaść, i dla kogoś kto wcześniej nie posiadał żadnego kina, nawet takie za 1000 PLN na początek będzie w zupełności wystarczające. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu.
 

mario1969

New member
jeżeli KD za 800 to tylko używany na gwarancji z5500, ewentualnie zbiórka z alledrogo ( bez suba), jeżeli stereo to wybór większy z tego portalu wzmak do 350 kolumny do 550.
 

tomalo

New member
ja bym poszedl w jakis starszy ampli KD np yamaszka 420 + jakies fronty... do muzy w miare a i film zabrzmi lepiej niz na plastikach z hipermarketu... pozniej w miare mozliwosci jakis subik i pozniej satelitki... takie moje skromen zdanie
 

pkomp

New member
jak coś w komplecie to faktycznie tylko z5500...inaczej tylko używki na allegro choć w 800 nie ma szans się zmieścić - z nowych tylko te słbiaki zintegrowane z dvd

wolkas - to jest przepaść i to bardzo duża - ale masz rację na początek zawsze to jakaś namiastka
tyle że te zestawy mają zazwyczaj bardzo poważny mankament - tragicznie małą ilość wejść
a już takich co mają wejścia hdmi jest raptem ze 3 modele :)
 

wolkas

New member
jak coś w komplecie to faktycznie tylko z5500...inaczej tylko używki na allegro choć w 800 nie ma szans się zmieścić - z nowych tylko te słbiaki zintegrowane z dvd

wolkas - to jest przepaść i to bardzo duża - ale masz rację na początek zawsze to jakaś namiastka
tyle że te zestawy mają zazwyczaj bardzo poważny mankament - tragicznie małą ilość wejść
a już takich co mają wejścia hdmi jest raptem ze 3 modele :)


Samsung HT-C5500. Ma wszystkie niezbędne wejścia (HDMI oczywiście też). Nie mówie, że jest to kino wysokiej klasy ale dla osoby która wcześniej słuchała muzyki z głośników komputrowych a telewizje z głośników telewizora - to takie kino będzie w zupełności wystarczające.
 
Do góry