Kino domowe do 800zł jako 2gie

Podpucha

New member
Witam

Szukam kina domowego pod 2gi TV ktory niedawno zakupilem a mianowicie pod Philipsa 46" PFL5507k potrzebuje tylko nieznacznie polepszyc audio wiec uznalem ze 800zł to max ktory przeznacze na ten cel.

Potrzebuje takze by odtwarzacz był juz BD i obsługiwal formaty z ktorymi sobie nie radzi TV, czyli wejscie USB na HDD i odtwarzanie .mkv i DTS, filmy w 3D itp. wszystko to z czym sobie radzi moj D8000 a PFL5507k sobie nie radzi.

Jak juz wspomnialem kino domowe jedno juz mam w drewnie i nie spodziewam sie extra dzwieku bo wiem ze to bedzie plastik ale zawsze to bedzie lepsze jak standard.

Prosze o pomoc lub podpowiedz na co patrzec w odtwarzanych formatach, a takze o wskazowke co gra z tych zestawów do 800zł na allegro najlepiej.

Mile widziany ARC gdyz do TV jest podpiety Multiroom nki i ps3.

Pozdrawiam Bartek.
 

Podpucha

New member
No niestety nie doczekałem sie na jaka kolwiek odpowiedz wiec zaryzykowalem w zestaw Philips HTS 3583 i musze powiedziec ze nie jest tak calkiem zle, ładnie sie zgrywa z PFL5507k. Dołozylem troszke kasy do tego zestawu bo z 800zł wyszło 1100, ale mysle ze sie opłacało.

Co do dzwieku niema co porownywac do kina domowego w drewnie ktore mam w salonie ale jak na pokoj z 2gim TV to nic wiecej nie potrzebuje w filmach ładnie to gra, czyta wszystkie rodzaje plikow jakie mu zapodam, co najwazniejsze odtwarza DTS wiec juz jestem zadowolony ;)

filmy z HDD płynniej chodzą jak po podłaczeniu do samego TV, z tego co zauwazylem po ogladaniu ich na d8000 i pfl5507k.

Jeszcze tylko musze rozwiazać problem z polskimi znakami i bedzie pełnia szczescia :)
 
Do góry