kino domowe do 7 tys

pagong

New member
z tego co sie orientowalem dizsiaj to bardzo ciezko bedzie u mnie w Białymstoku to zrobic bo model 4100 sprzedaja. Widzialem na allegro jest kilka ofert tego amplitunera
 

Henry

Active member
Bez reklam
To odsłuchaj X4100, jakichś znacznych różnic w stosunku do X4000 nie będzie. Na pewno nie takich, żeby warto było płacić prawie dwa razy więcej, a będziesz wiedział mniej więcej czego się spodziewać od X4000 ;)
 

pagong

New member
w sumie masz racje mozna i tak zrobic:) szkoda ze nie mam gdzie upchnac subwoofera to wtedy bym mial fajne stereo :) a jeszcze pytanie slyszalem ze mozna bezprzewodowo tylne komlumny podpiac jak w praktyce? duzo gorzej gra niz przez kabel?
 

woytaski

New member
Bez reklam
Płacić 2x tyle za wifi - to absurd jakiś...
Swego czasu w Fusic we WRO sprzedawali X4000 z dodatkowym modułem wifi... (+200 zł do ceny samego AVR)
 

edi7777

Member
Może lepiej byłoby kupić tani amplituner z pre-out i do tego wzmak stereo. Ampli podepniesz pod kino, a do wzmaka źródło muzyki no i przez pre-out też w kinie pójdzie dźwięk. Myślę, że np. marantz 5008 albo denon x2100 + wzmak jaki Ci tam po odsłuchu przypasuje. Wyjdzie podobnie cenowo a w stereo zagra lepiej.
 

pagong

New member
Może lepiej byłoby kupić tani amplituner z pre-out i do tego wzmak stereo. Ampli podepniesz pod kino, a do wzmaka źródło muzyki no i przez pre-out też w kinie pójdzie dźwięk. Myślę, że np. marantz 5008 albo denon x2100 + wzmak jaki Ci tam po odsłuchu przypasuje. Wyjdzie podobnie cenowo a w stereo zagra lepiej.

gadalem z blackninja polecil mi Marantz SR 6008 mysle ze wlasnie ten amplituner zakupie.
 

pagong

New member
i stalo sie od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem marantz sr6009 oraz Dali Zensor 7 calosc gra super:) mam tylko problem z gramofonem bo dzwiek jest podpiety pod przedwzmacniacz i pozniej do amplitunera mysle ze trzeba bedzie dac dluzszy kabel i bezposrednio pod marantza podpiac zeby dobrze to gralo:)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kalibrację przeprowadziłeś? Jestem ciekaw jak wypadnie porównanie przedwzmacniacza w SR6009 i ART DJ PRE III. Daj znać jak uda Ci się porównać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
i stalo sie od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem marantz sr6009 oraz Dali Zensor 7 calosc gra super:) mam tylko problem z gramofonem bo dzwiek jest podpiety pod przedwzmacniacz i pozniej do amplitunera mysle ze trzeba bedzie dac dluzszy kabel i bezposrednio pod marantza podpiac zeby dobrze to gralo:)
Gratulacje, fajny zestawik :)
Odsłuchiwałeś SR6009 vs SR6008? Udało ci się zmieścić w budżecie?
Wrzuć fotki do działu http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/4671-nasze-zestawy.html
 

pagong

New member
wlasnie mam z gramofonem problem bo jak podlaczylem to zle to gra moze cos robie nie tak? czy moze mi ktos powiedziec jak podpiac przedwzmacniacz do amplitunera?:) postaram sie dzisiaj zrobic fotke;) ogolnie calosc gra super jestem bardzo zadowolony tylko problem z tym gramofonem jest... zmiescilem sie w budzecie:D
 
Do góry