kino domowe do 4500 zł

Barak

New member
Witam
Chciał bym sie doradzić wyboru kina domowego będę go używał tylko do oglądania filmów. Nie mam możliwości odsłuchów i porównań ponieważ sklep z sprzętem znajduje sie ode mnie ponad 100 km. Czytałem sporo o zestawie Jamo S 606 Hcs 3 chciał bym podłączyć ten zestaw do Onkyo 607. Czy ten zestaw zagra w miarę rozsądnie. Pokój 15 m2. Myślałem jeszcze nad powolnym kompletowaniem KEF C7/C3/C6LCR ale czy różnica będzie adekwatna do różnicy w cenie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapewniam że adekwatna. Różnica cen to różnica selektywności partii muzycznych. Ale możesz dopytać się u Blackninja on testuje Onkyo i Jamo.
A KEF-y steeze .
 

Barak

New member
A moze ma ktos onkyo 607 z kef lub jamo i mogl by sie podzielic swoimi odzuciami. Nie mam zapendów audiofilskich ale chce te pieniadze wydac dobrze.
 

kraks

New member
witam, nie zakladam nowego tematu zeby nie smiecic zwlaszcza ze mam podobny problem. mianowicie szukam zestawu kina domowego do ok 4 tys zl. Wlaczylem ceneo, filtr na zestaw 5.1, cena miedzy 3 a 4 tys i znalazlem za 3999 zl zestaw Harman/Kardon AVR 155 + Harman/Kardon DVD 29 + HKTS 7 BQ. Bardzo prosze o porade czy to w miare rozsadny zestaw, lub ewentualnie jakas podpowiedz czego mam szukac. Acha jedyne kryterium to wszystkie glosniki musza byc dosyc male i wiszace (bez stojacych przednich kolumn). Z gory dziekuje za wszystkie opinie i pozdrawiam
 
Do góry