Kino domowe do 3500zł

xtc

New member
Witam chce kupić zestaw kina domowego.
Czy to dobry wybór
Sony BDV-N9200B

Kino będzie służyć do grania na ps4 na projektorze epson tw3200 i ogladania meczów z nc+ , filmów z laptopa , słuchania muzyki.

Czy w tej cenie kupie coś lepszego. Najlepiej by było jakby te kino było Sony.

Jeśli za tą kwote da sie złożyc lepszy zestaw/ gotowy zestaw to jaki?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Metraż trochę spory jak na to Sony.
Lepiej byłoby kupić jakiś amplituner+ zestaw kolumn
Zobacz np. Pioneera 528/529, HK 161, Denon X1000, Onkyo 525, Yamaha 475
do tego np. Jamo 428, JBL LOFT, Wharfadale Obsidian, Eltax Monaco
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z kolumn dodam jeszcze Boston Acoustics CS II 260/23/225C, Jamo s526. Do tego np. Denon X2000, Yamaha 675, Onkyo 626. Sony jakoś do mnie nie przemawia jako sprzęt do KD. Subwoofer jest konieczny, ale na razie bym się wstrzymał z jego kupnem, bo to też dość spory wydatek. Przynajmniej coś pokroju Jamo sub 260/360.

podaj konkretne linki jaki zestaw kupić lub poszczególne elementy żebym był nie zawiedziony i żeby było konkretnie.

Żeby było konkretnie, to byś musiał podwoić kasę. Tak czy siak musisz udać się na odsłuch, bo nikt Ci tutaj nie poleci konkretnego zestawienia. Są różne gusta, i każdemu co innego się podoba.
 

Henry

Active member
Bez reklam
podaj konkretne linki jaki zestaw kupić lub poszczególne elementy żebym był nie zawiedziony i żeby było konkretnie.
I tak najlepiej odsłuchać samemu i wybrać najlepszy zestaw wg. siebie.
Wpisz nazwy do wyszukiwarki to ci wyskoczą ;)
A o ceny możesz spytać kolegi blackninja
 

xtc

New member
chce kupić jak najszybciej kino. Nie mam jak odsłuchać co Wy byście kupili do tego metrażu? Mecz Real - Barcelona niedługo!! :)
 

collider

New member
Bez reklam
Pioneer VSX 529 plus Jamo z mojej sygnaturki i sub Jamo 260 i bedziesz Pan zadowolony. Do tego jakis bluray i wcale nie musi byc ekstra wypasiony. Za 300-400zl juz mozna kupic cos co da spokojnie rade.
 

xtc

New member
Pioneer VSX 529 + Jamo S 426 HCS 3 5.0 + sub Jamo 260 blue ray mi nie jest potrzebny oglądam filmy z laptopa Czy jest w tym zestawie usb i odtwarzanie różnych formatów filmów? Na pewno będzie to lepszy zestaw od kina które podałem w pierwszym poście ?

Sony BDV-N9200B
 
Ostatnia edycja:
Do góry