Kino domowe do 3000zł.?

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Oba pasuję, Marantza się przyjemniej słucha jest mniej krzykliwy. Podaj na priva ceny po ile znalazłeś, może będzie Ci się opłacało kupić u nas.
 

jarecki946

New member
Witam
To mój pierwszy post. Szukam sprzętu do max 3 tyś. Ma być do KD - 70%, muzyka - 30% (moje pink floydy, lez zeppeliny, deep purple, doorsi itp + popowa/discowa sieczka żony typu Rihanna/lady gaga/madona etc). Na początek bez suba. Umiejscowienie w salonie który połączony jest z otwarta kuchnią w kształt litetry L. Sama część salonowa to ok 28m, ale ze względu na kształt (ok 7x4 metry) przedzielona jakby na pół narożnikiem tworzy część wypoczynkowo-telewizyjna a za nią część jadalną. Umiejscowienie na kanapie to ok 3 metrów od TV a wiec i od frontów. Do tej pory właściwie nie miałem żadnego systemu audio, stara plazma była podłączona pod mikro wieże stereo onkyo chinchami. Nie mam więc wymagań wygórowanych jeśli chodzi o dzwięk, sądze że wszystko będzie grało lepiej niż mam teraz (dzwięk z wbudowanych w TV LED głosników 10W) i miałem wcześniej (lepiej niz teraz).
 

jarecki946

New member
amplituner + zestaw kolumn 5.0 (na razie bez suba).
Myślałem o jamo s-606 + yamaha RX-V473, albo moze onkyo TX-NR414 - w obu przypadkach mieści sie w 3 tys. Patrzyłem na te modele ampli bo maja port LAN i mozliwość odtwarzania muzy z NAS (a tam trzymam kopie swoich płyt). Dodatkowo yamaha ma airplay wiec moge bez przewodowo z ipoda odtwarzac (no ale to raczej gadżety, fajnie jak są ale nie są priorytetowe)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarecki946

New member
a jaka różnica oprocz tego że ten droższy mododel to 7.1 (zreszta napewno dodatkowe 2 kanały nie będą nigdy wykorzystane) ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mors111

Active member
Bez reklam
a jaka różnica oprocz tego że ten droższy mododel to 7.1 (zreszta napewno dodatkowe 2 kanały nie będą nigdy wykorzystane) ?

tu masz porównanie :

Onkyo - Porównywarka

579 będzie wyższym modelem o mocniejszym zasilaczu ( 460W vs 400W w 414 )

ma funkcje :
Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume , w w modelu 609 jaki mam po ich załączeniu daje to niesamowitego kopa na kolumny

jak w podobnej cenie to brałbym zdecydowanie 579
 
Do góry