Kino domowe do 2500 zł

marekk89

New member
Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Poszukuję jakiegoś dobrego zestawu kina domowego 5.1 w cenie 2000 -2500 zł. Moje preferencje to 30% kino domowe i tv 30% PS3 i 40% muzyka z komputera. Dysponuje niewielkim prostokątnym i dobrze zabudowanym pomieszczeniem 11 m2. Z racji braku miejsca odpadają kolumny stojące. Dodam jeszcze, że jestem laikiem w tych sprawach oraz nie nalezę do audiofilów. W przeciągu roku - 2 lat przeprowadzam się do nowego mieszkania, gdzie będę dysponować pomieszczeniem ok. 20 m2 w związku z czym być może warto aby był to zestaw rozwojowy (np.: lepszy amplituner, a gorsze głośniki). Po przejrzeniu postów na forum zastanawiałem się nad takim zestawem: Harman Kardon avr 155 + JBL Cinema 300.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych warunków wybrałeś - super.
Na przyszłość do nowego pokoju też będzie extra.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja bym sugerował raczej ampli 7.1/HD/3D np. Denon 1911, Onkyo 608
Do tego Canton Movie 65 / 85 CX

Teraz będzie spoko a w przyszłości dokupisz jakieś dobre fronty podłogowe i zrobisz pełny system 7.1 lub Dolby Pro Logic IIz ;>
 

marekk89

New member
Dziękuje za porady. Mam jeszcze jedno pytanie apropos amplitunera. Jaka jest róźnica między HK AVR 156, HK AVR 158, a Denonem AVR 1911? Który będzie lepszy do słuchania muzyki?
 

diablo78

New member
Do tak maleńkiego pokoiku w zupełności wystarczy ci gotowy zestaw. Polecam kino domowe sony – bardzo ładnie brzmi i zabiera mało miejsca, co w twoim przypadku jest ważne ;) raczej nie ma sensu kupować jakiegoś „potwora” bo i tak nie będziesz w stanie go podkręcić na maxa.
 
Do góry