Kino domowe do 2000zl,16m

adam197

New member
Witam. Zamierzam kupic kino domowe w kwocie ok 2000zl do pokoju w kamienicy 4.2x4.2 m wys 2.6m.
Sprzet bedzie sluzyl do wszystkiego-ogladanie filmow,sluchanie muzyki,radia,gier.
Najpierw chcialem kupic soundbar JBL SB400 ale po wysluchaniu poczytaniu roznych opini zdecydowalem sie na kino domowe co ma byc duzo lepszym rozwiazaniem.Jest wiele tematow podobnych do mojego na tym jak i innych forach,jak i wpisujac w sklepach z rtv,portalach aukcyjnych przedzial cenowy zestawow 0-2000 zl wyskakuje masa roznych propozycji.Majac mala wiedze na temat sprzetu prosze tutaj o rade w wyborze kina.Moze byc to 2.1 lub 5.0 lub 5.1 i do tego "pudelko";) Rozwazam tez zakup uzywanego sprzetu.
 

adam197

New member
Mysle ze lepiej wyszlo by kupic np:
YAMAHA HTR-2067 135W + JAMO S626 ---2100zl
Denon AVR-X520BT+WHARFEDALE VARDUS 300/VR-S1/VR-C1---2200zl
YAMAHA RX-V477+KRUGER&MATZ JOURNEY---2000zl
ONKYO TX-SR343+PRISM ONYX 100---1800zl
Pioneer VSX-329+Taga TAV-606v.3 5.0------1750zl
Chodzi o to ze w przyszlosci cos mozna zmienic dodac a w proponowanym zestawie LGw w/w poscie raczej tej opcji nie bedzie.
Problem tylko co wybrac bo jak wspominalem wybor zestawow w granicach ok 2 tys.zl jest duzy.
 

szybal

Banned
1460w oczywiście nie ma ale gra imię zniekształca nawet jak podkręce ,ale te gwizdki skierowane w sufit niby 9,1 bardzo dane rozwiazanie.
 

szybal

Banned
Jeżeli chodzi o zestawy wszystko sie zgadza na pewno
Lepsze .Ale tak jak dla mnie ja nie jestem audiofilem ważne jest kino proste w obsłudze przedewszystkim do filmów bez zbędnych stresów z setkami możliwych ustawień mikrofonami do kalibracji itd.
Ma grać a ten model daje rade.
 
Do góry