Kino domowe do 2.000 PLN - jak je wybrać?

jar.cin

New member
Witam serdecznie, w związku z zamiarem zakupu telewizorka LCD 32" chciałabym dołożyć do niego odpowiednie kino domowe tak, aby móc cieszyć się zarówno świetnym obrazem, jak dźwiękiem. Tylko jak to zrobić, aby z całej gamy oferowanych wybrać to najlepsze, a przy tym nie wykosztowac się za bardzo (na kino chciałbym przeznaczyć do 2000 PLN)?
To nie lada wyczyn zwłaszcza, że nie można za bardzo sprawdzić, jak poszczególne sprawowały by się w środowisku docelowym, czyli w konkretnym pokoju. W oko wpadł mi jeden zestaw Pioneer-a DCS-360. Zgodnie z tym, co o nim pisze producent, powinien odtwarzać wszystko, ma on również wyjście HDMI, co jest dla mnie warunkiem przy zakupie tego typu sprzętu. Nie jestem jesnak przekonany, czy 360W wystarczy, aby wstrząsnąc moimi sąsiadami podczas ogladania jakiegoś filmu z super efektami dźwiękowymi? Jest wiele innych ofert, jak np. LG, Samsung, JVC, czy Sony. Wszystkie te firmy mają w swojej ofercie podobne zestawy kina domowego z czterema stojącymi głośnikami, na których mi zależy z powodu braku możliwości montażu satelitów na oknie, czy drzwiach (wolałbym, gdyby stały one na własnych podstawch, a kupowanie odddzielnych podstawek pod głośniki wiąże się przecież z dodatkowym wydatkiem). Jeśli ktoś z Was ma podobne problemy z wyborem, to zapraszam do rozmowy. Interesujące najbardziej będa jednak opinie fachowców, bądź tych, którzy już coś takiego maja i wiedzą, jak się to sprawuje. Pozdrawiam serdecznie, Marcin.
 
Do góry