kino domowe do 1500zł ??

adam-and1

New member
Witam - posiadam telewizor sony kdl40ex720 - i chciałbym do tego dokupić jakiś fajny zestaw kina max 1500zł z " bluerejem " odtwarzającym filmu full hd, 3d, etc , proszę Was o opinię co kupić ? co polecacie ?
 

djhiq

New member
Kolego ledwo na ampli ci wystarczy. Daj sobie spokój z kinem do takiej sali mając 1500 zł chyba że chcesz kupić jakieś pierdziołki z plastiku. A taki sprzęt to chyba nawet ciężko jest polecać czy recenzować
 

mors111

Active member
Bez reklam
za 2.000 kupisz tylko lepszy amplituner

w małe kino się nie pchaj , tylko kupuj elementami
amplituner + kolumny frontowe > potem satelity + central > potem sub
 

damian820927

New member
Bez reklam
Mały budżet..., ale jeśli nie jesteś jakimś przesadnym audiofilem. Bo za tą kwotę cdów nie będzie.
Onkyo 308 + blu ray Onkyo SP308 i Jamo S426 5.0
ewentualnie
Onkyo 308 + blu ray Onkyo SP308 i Quadral 500/5000
Z Jamo powinieneś się zmieścić z Quadralem trochę przekroczysz, nie będzie to zestaw który wypełni Twoje pomieszczenie muzyką i potężnym basem ale z wrażeń kinowych powinieneś być zadowolony w takim budżecie.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Niestety BD-SP308 nie jest odtwarzaczem Blu Ray 3D, więc do jego wymagań nie pasuje. w 2000 z odtwarzaczem Blu Ray 3D nie zmieścisz się z niczym sensownym. A zestaw na Jamo musiałby Ci ktoś sprzedać po cenie 650 zł za komponent, co jest nierealne, chyba, że na towarze sprowadzanym z Niemiec.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Jok3r nie wiem jakie masz źródła w których kupujesz, mi rachunek wychodzi z rabatem za taki zestaw 1999zł Onkyo TX-SR308 + BD-SP308 + Jamo S436 Onkyo 36mc gwarancji
A jeśli w tych pieniądzach chce 3D biore Pioneera 140 i ma 3D
 

Jok3r

New member
Bez reklam
No biorąc nawet najniższe ceny z Ceneo (nie wszystkie z Polską gwarancją) wychodzi ponad 2000, więc nie wiem skąd Ty masz takie źródła :p No ale jak jest jakiś rabat, to... Może i jest to osiągalne, aczkolwiek ten ktoś musi sprzedawać przynajmniej jeden komponent po kosztach.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Po najtańszych cenach z ceneo, skąpca, i innych tego typu wychodzi 2200-2290 mi zaproponowano cenę 1999zł plus wysyłka. Nie wiem czy to moje szczęście ale zawsze wyrwę coś w dobrej cenie mówię tu już o Polskich dystrybutorach, zawsze jest rabat albo fajny gratis. Z moich ostatnich zakupów udało mi się kupić ARCAM rDAC ZA 1230zł z przesyłką i dostałem kabelek 2m usb Wireworld Ultraviolet, rówież OPPO od Polskiego dystrybutora gdzie raczej ciężko o rabat bo zależy to od kursu $ 2599zł z przesyłką a normalnie szły po 2699zł Takie jest moje zdanie zawsze trzeba pytać o zniżki nikt nie śpi na pieniądzach ;)
 
Do góry