kino domowe do 1500zł

mzeromski

Member
witajcie
potrzebuje pomocy w wyborze kina domowego w cenie do ok. 1500zł
telewizor mam samsunga także bardziej bym się kierował w tę stronę co do kina ( ale słyszałem opinie że lg są lepsze kina, dlatego potrzebuje pomocy
do kina potrzebuje podłączyć konsole ps4 , tuner nc+ , czyli potrzebuje przynajmniej 2 razy wejście hdmi, +wejście optyczne zeby podłączyć tv do kina domowego by jak oglądam coś z dysku twardego na tv miał dolby digital.
lubię fajny bas , i fajnie by było bezproblemowo podłączać telefon żeby posłuchać sobie jakiejść muzyki ( może być przez wi-fi np. ) a jak by znalazł takie kino co miało by dodatkowo możliwość dokupienia stacji dokującej do ipoda to już było by super :) choć to nie jest wcale ważne.
mój salon ma 20m2 dlatego nie myślę o wielkim zestawie amplituner + kolumny..
 

Rafal7

Banned
Plastik to plastik, wszystko zagra na podobnym poziomie.
Jaki masz model tv?
Jak tv posiada HDMI ARC to wejście optyczne jest nie konieczne w amplitunerze.
 

mzeromski

Member
telewizor mam samsunga ue40f5500 , chyba nie ma hdmi arc

mam salon 20m2.. nie potzebuje zestawu kolumn za niewiadomo ile pieniędzy.. może i plastik ale mi wystarczy
 

mzeromski

Member
rozumiem ze jak jest hdmi arc to wtedy podlaczam tylko kablem hdmi od telewizora do wyjścia w kinie domowym i przy wszystko z telewizora idzie mi do kina w DD lub DTS ? tak?
mysle o zmianie telewizora na ue48j6300 lub ue 48h6400 a ten hdmi arc ma mi się wydaje juz
 

Rafal7

Banned
Tak występuje, ale miedzy optykiem hdmi nie ma żadnej różnicy w jakości dźwięku, to taka wygoda ze jeden kabel mniej.
 

Rafal7

Banned
Patrzyłeś moze na Panasonica?
Miałem kiedyś Panasonica kino plastikowe i na 25 mk dawało spokojnie rade w filmach ;)
 

3echo

Member
Bez reklam
Miałem kiedyś plastik Sony,ale sprzedałem po roku.O ile w kinie jako tako,to w stereo kaplica.Wtedy wyszły tanie zestawy amplituner+zestaw głośników Onkyo HT-S 4505.Cena wtedy 1500zł.Różnica w dźwięku kolosalna.Tak,że jak masz kupować coś taniego,to podstawa to amplituner,który zmiażdży każdy plastik fantastik.
 

mzeromski

Member
Ok. Powiedz mi tylko co to znaczy na poczatek przygody :) no pokoj mi sie nie powiekszy przeciez.. Rozumiem ze do tego musze jeszcze dokupic suba aktywnego i jak chce to blu raya. Plus kable pewnie.. A czym sie rozni ten wzmacniacz od np sony str dh 520?
 
Do góry