Kino domowe do 1500 zł

Gulek

New member
Witam

Chciał bym zakupić zestaw kina domowego do nowego telewizora, ale niestety nie znam się na tym za bardzo. Na taki zestaw mogę przeznaczyć 1500 zł. W tej cenie znalazłem kilka zestawów od Yamahy np. YAMAHA HTR-2067. Czy ten zestaw jest coś wart? i najważniejsze pytanie czy taki zestaw znacznie polepszy dźwięk od oryginalnego z telewizoru? Pytanie nieco dziwne, ale chciał bym znać opinię, czy opłacają się takie zestawy do 1500 zł. Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

mors111

Active member
Bez reklam
na pewno będzie lepiej niż z samego TV , owszem to najprostszy amplituner Yamahy jak i kolumny , zapewne Onyx do kompletu , jak do zestawu dołożysz kolejne 500-700zł na subwoofer ( nie wiem jak masz duży pokój ) to jak na swoje pierwsze kino będziesz bardzo zadowolony , w stereo zagra to słabo ale o wiele lepiej niż TV czy jakaś mała wieżyczka
 

Gulek

New member
Czyli z tego zestawu co podałem wielkiej różnicy nie poczuję i będę średnio zadowolony? A co do subwoofer'a to jaki mógł bym dołożyć do tego zestawu, który wyżej wymieniłem?
 

Tanan

New member
2 lata temu interesował mnie podobny temat, za wiele się nie dowiedziałem, zaryzykowałem i kupiłem używany zestaw głośników 5,1 wharfedale crystal 40 + amplituner onkyo tx-sr507. Nie znam się na tym dobrze i moja opinia jest jedynie moimi odczuciami, nie miał w zasadzie porównania z innymi firmami i modelami. Mogę jednak powiedzieć, że jak ze znajomymi oglądaliśmy film w 5,1 to zajomi byli dość pozytywnie zaskoczeni.
 

Tanan

New member
Mam suba wh208 na co dzień dość często nawet jest wyłączony bo frontowe głośniki jak je się trochę podkreci mają nawet sporo basu. Ale sub w filmach np akcji napewno daje dodatkowy efekt.
 

Gulek

New member
Dzięki za odpowiedz:) A to jaki byście mi polecili subwoofer skoro jest tak ważny do tego zestawu Yamahy, który wyżej podałem, bo zestaw wydaje się fajny tylko bez subwoofer'a jednak.
 
Do góry