Kino domowe bezprzewodowe do 3-4 tys.

Bulioner

New member
Witam

Niedawno stałem się właścicielem nowego telewizora Philips 55". Postanowiłem więc dokupić do niego kino domowe. Sprawa wygląda tak że salon w którym stoi jest dość duży. Zrobiłem mały schemat pomieszczenia. Dodatkowo nie mam jak pociągnąć przewodów od amplitunera do tyłu dlatego wolał bym tylne kolumny połączyć bezprzewodowo.

fb10c2fcc352f1ee.jpg


Kanapa stoi pod skosem więc jest mało miejsca na tylne kolumny. Wysokość za kanapą to ok. 1,1 m

Podział czasu użytkowania wygląda następująco: Radio 30% TV 50% PS3 20%.

Nie potrzebuję napędu BD bo mam takowy w PS3

Przyznam się szczerze że z instalacjami audio miałem mało do czynienia i dlatego pytam was o radę :).

Z góry dziękuje za pomoc :)

Sorry że robię post pod postem ale chcę dodać parę info. Chodzi o to że nie jestem jakimś melomanem i nie potrzebuję nie wiadomo jakiego sprzętu. Nie chcę jednak kupić czegoś co mnie rozczaruje.

Podział dnia wygląda tak że rano słucham radia (przydała by się funkcja włączenia radia o danej godzinie) później telewizja ew. gra na konsoli i wieczorem jakiś film.

Wiem że przy połączeniu bezprzewodowym głośników nie uzyskam super jakości ale niestety nie mam jak pociągnąć przewodów (nie mam schowka na kable w listwach).

Podajcie chociaż modele amplitunerów z tą funkcją bezprzewodowych tylnych głośników a potem sobie coś dobiorę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bulioner

New member
Po dłuższym zastanowieniu okazało się jednak że da radę pociągnąć do tyłu przewody i pytanie czy ten zestaw który polecił mi blackninja jest najlepszą opcją za tą kasę? Może lepiej kupić coś używanego?

Edit:

A co powiecie o takim zestawie? DENON AVR-1713 z JBL ES PACK? Da to radę chociaż trochę nagłośnić mój salon? :). Wiem że to trochę ponad budżet który podałem ale postaram się zacisnąć pasa i kupić ten zestaw o ile jest dobry :). Ewentualnie spróbuje poszukać jakiegoś używanego amplitunera który udźwignie te głośniki lub kupie zestaw bez subwoofera a ewentualnie później go dokupię. Przyznam się że jest to moje pierwsze kino domowe dlatego nie mam doświadczenia w doborze elementów.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kino będzie bardzo dobre, w takim pomieszczeniu z nowym zestawem.
Może nawet nie trzeba będzie naciągać budżetu mocno.
 
Do góry