Kino domowe 5.1

ldraco

New member
Witam

Obecnie posiadam TV Sony 40W4710 i zastanawiam się nad jakimś kinem domowym 5.1 aby wydobyć z filmu wszystko co możliwe :eek:. Obecnie chcę jeszcze dokupić odtwarzacz BluRay model 350, a później jakieś kino domowe do zestawu (fajnie jakby tylnie kolumny były bezprzewodowe). Czekam na jakieś sugestie odnośnie odpowiedniego sprzętu. Dzieki
 

ldraco

New member
Widzę, że dyskusja wrze...

Może tym razem ktoś mi odpowie na inny temat, ale związany z kinem domowym. Co myślicie o odtwarzaczu Pioneer BDP-51FD? Warto inwestowac w niega czy za tą kasę można znaleść coś lepszego , lub równie atrakcyjnego za niższą cenę. Dozelowo chcę sobie zbudowac kino domowe, ale najpierw w kolejności zakup odtwarzacza Blu-ray
 

mackiewicz

New member
Zadałeś pytanie w ten sposób, że nie da się na nie sensownie odpowiedzieć, ani nie wiadomo ile masz na to kasy ani jakie duże pomieszczenie, ani czy to ma być tylko kino czy też muzyka itd..
 

josh78

Klub HDTV.com.pl
VIP
jest już tyle wątków na ten temat że jak dobrze poszukasz to nie bedziesz musiał pytać ...no chyba że masz baaardzo nietypowe wymagania
 

ldraco

New member
Przeszukiwałem wątki, ale w większości była to bardziej kłótnia na forum miedzy osobami o odmiennych zdaniach. Oczywiście dalej sobie będę zaglądał i może jakiś fajny wątek znajdę.

Pomieszczenie moje to 4,5 na 3 metry na krótszej ścianie stoi telewizor. Wymagań nie mam aż tak wygórowanych. Chciałbym za rozsądną cenę kupić coś porządnego i wystarczającego na długo. Jakby ktoś miał propozycje co do sprzętu to dzięki. W większości sprzęt będzie do oglądania filmów, ale także do słuchania muzyki (raczej spokojniejsze klimaty).
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
za ta kwote mozna juz poskladac cos sensownego....
radze zebys jednak pochodzil po salonach AV i odsluchal kilku konfiguracji
z poradami to jest tak ze "kazdy zyd swoj towar chwali"....
jedynie co mozna sensownie doradzic to
-rozloz kwote proporcjonalnie - amplituner <> kolumny
- odpusc sobie te tylne glosniki bezprzewodowe
 
Do góry