Kino domowe 5.1 .Dwie propozycje

Polish

New member
Ja też zastanawiam się nad tymi dwiema opcjami, tylko, że w moim wypadku pokój ma ok. 20m2. W przypadku tej yamahy nie ma subwoofera, czy to oznacza, że basy będą gorsze? A co z tym samsungiem? Miał ktoś z was ten model z bezprzewodowym 'routerem', dla tylnych kolumn?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
bezapelacyjnie pierwsza opcja, drewno zawsze będzie lepsze, w tych drewniakach będzie już niezły basik, a z czasem dokupić suba. Jaki masz budżet?
 

cezary1020

New member
Temat stary i do zamknięcia.Nikt się nie odezwał,więc poszukałem obu kin w sali odsłuchań.Wybór bezapelacyjnie padł na Samsunga.Mimo plastików dźwięk okazał się o niebo wyrażniejszy od kina nr.1.
Opcja 3D Sound to naprawdę rewelacja.Wcześniejsze kina Samsunga nie posiadały tej funkcji,a daje naprawdę dużo.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
te plastiki robią tylko dużo hałasu i jazgotu. Pseudo kino :p, ale niedoświadczonym i mało znającym się w temacie coś takiego się podoba :). Z czasem i tak przejdziesz na drewno i porządny ampli :p, no chyba że nie traktujesz tego poważnie to i plastiki będą Ci odpowiadały
 

cezary1020

New member
Kolego w grę wchodziły dwa modele podane w pierwszym poście i tego się trzymajmy.Ten zestaw Yamaha+Onyx to prawdziwa porażka.Oba kina sprawdzane na tym samym materiale 3D. Samsung grał jak w kinie, a drugi zestaw jak w kibelku.Nie wypowiadam się tutaj na temat drogich kin z głośnikami drewnianymi,bo wiadomo jak grają.
Teraz każdy mądry,a gdy czkałem na odpowiedź nikt się nie odezwał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
bo mało kto się interesuje plastikami i nikt tu nie jeździć na odsłuchy plastików hehe, więc pomóc jest ciężko. W zestawach drewnianych jest coś takiego jak wygrzewanie, kalibracja odpowiednie ustawienie, a plastik wszędzie zagra tak samo :)
 

Polish

New member
Ech, nędzni jesteście, ktoś się pyta o pomoc, to wy, wszystko wiedzący geniusze wciskacie mu kit o tym, że wszystko co plastikowe jest do bani. Nawet jak poszedł i sprawdził to i tak dalej uparcie w swoje, że się nie zna i w ogóle to jest głuchy, no bo jak może twierdzić, że kino domowe od samsunga dla mas może być lepsze od tego co wy proponujecie...
 

werf

Active member
Bez reklam
A pamiętacie reklamę Bose :) że produkują nagłośnienie a nie meble
 
Ostatnia edycja:

cezary1020

New member
Ech, nędzni jesteście, ktoś się pyta o pomoc, to wy, wszystko wiedzący geniusze wciskacie mu kit o tym, że wszystko co plastikowe jest do bani. Nawet jak poszedł i sprawdził to i tak dalej uparcie w swoje, że się nie zna i w ogóle to jest głuchy, no bo jak może twierdzić, że kino domowe od samsunga dla mas może być lepsze od tego co wy proponujecie...
Brawo kolego. A niedowiarkom polecam odsłuch kina Samsung HT E6750W
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
skoro posłuchał i wybrał najlepszą opcje dla siebie to o co chodzi. Najważniejsze że jest zadowolony. Ja jak większość na tym forum już wyrosła z plastików:):p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A pamiętacie reklamę Bose :) że produkują nagłośnienie a nie meble

Jak na takie glosniczki, Bose gra rewelacyjnie.
Ja mam Harmany GLA55 co prawda przy PC, nie porownuje ich w zadnym wypadku do drewna, nie o to chodzi, ale bas przy umiarkowanych odsluchach jest urzekajacy, jestem zakochany w tym brzmieniu i nie interesuje mnie czy jest "referencyjny", wiem ile potrafi sprawic radosci, a chyba o to chodzi aby kazdy z nas byl zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Harman obrał sobie taki kierunek jak piszesz z brzmieniem "radość", a że firma młoda to moga sobie na to pozwolić. Błędem jest oczekiwanie takiej zmiany od ustatkowanych brandów.
 
Do góry