Kino domowe 5.1 do dużego salonu 60m2

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Slabo, ale nie moge powiedziec ze to wina glosnikow, poprostu akustyka pomieszczenia lezy i kwiczy (a teoretycznie brak mozliwosci poprawy akustyki - wyglad wazniejszy).
Wiec wydaje mi sie ze nic wiecej nie wskoram w tym pomieszczeniu.


Jedynie chcialbym kiedys posluchac u siebie jakichs kolumn wyzszej klasy R700, xt8f, revolution, Sonusow lub heco celant aby przekonac sie sam dla siebie czy byloby warto...
 

wajper

New member
Mały updejt.
Jako ze postanowione, że w salonie bedzie dobre stereo a obecny zestaw ląduje w pokoju kinowym, proszę o porady jakie w miarę rozsądne monitory/satelitki dokupić do obecnego 5.1 (Quadral 6500+ Onkyo TX-SR577).
Zorientowałem się ze mam Ampli do 7.1 (była jakaś promocja ze 7.1 w cenie 5.1) wiec poprowadziłem dodatkowe kable w ścianie (wczoraj w ostatniej chwili bo dziś mi tynki kładą;p)
Przy okazji ciekawy jestem czy będzie jakiś efekt z przejścia z 5.1 na 7.1.
Kolumny mogą być używane gdyż myślę ze w niedalekiej przyszłości (3-5 lat) będę chciał wymienić cale audio w tym pokoju, wiec nie ma się co pakować w koszty)
Dla przypomnienia pokój 37m2 (5x7m).
Na aledrogo widziałem jakieś używki ale nie wiem czy cos warte:
Dali concept 1
JBL TLX-3000
Monitor Audio 9 MKII
Może ktoś z forum chce się pozbyć monitorów za rozsądne pieniądze?:)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Glosniki najlepiej kupic tej samej firmy i podobnej serii. Barwa dzwieku bedzie taka sama. Jak kupisz cis innego moga sie wyrozniac.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry