Kino domowe 5.1 do 9 tys

mors111

Active member
Bez reklam
To skoro 3100 podoba ci sie to kolego... Nowsze modele z tej polki napewno polubisz i niema znaczenia jaka marka. Ja np odrzucilem odrazu 3100 bo wydawalo mi sie ze basu jest 0. Porownalem do inko 636 i zjadl go. Ti moje oczywiscie odczucia.

Pzdr

Onkyo ma sporo basu , nawet sam Blackinja swojego czasu też to potwierdzał , ja u siebie w 609 na brak basu nie narzekam
 

DarkMag

New member
Dla tego od początku celowałem w onkyo.
Choć były plany na soundbar ze względu na mały metraż.
I bardziej podoba mi się obsługa wg mnie bardziej intuicyjna.
Zastanawiam się tylko czy coś wielkości zensor 7 nie będzie za duże do mnie i czy rz820 mi potrzebne.
Ampli posłucham może w tym tygodniu.
Ktoś się wypowie na temat B&W z tą Yamacha w porównaniu z zensor I onkyo?
Cena fajna, różnica 2000zł to już nie problem i ten wygląd.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
B&W to zupełnie inne granie i rzeczywiście dobrze zgrywają się z Yamahą ale bez posłuchania nic nie można na sucho doradzić - może w Zensorach znajdziesz to "coś" ?
Znam mało B&W ale u znajomego w małym pokoju monitory serii 707 S2 + wzmak 803 robią robotę w stereo !
 
Ostatnia edycja:

Crank1987

New member
Kochani byłem dzisiaj w MDB
nie mają ani

Dali Zensor 7 + sub E-12F

Ani
Magnat Shadow 209 + sub Magnat Shadow Sub 300A


Ale Pan polecił mi Heco Aurora 700 5.1 + amplituner pionier vsxlx303 lub Denon X2500
We wtorek umówię się na odsłuch. Co sądzicie?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Lepszy amplituner niech podłączą, jak Denka to minimum X3... i odpowiednik od Pionka i Onkyo.
jak będą mieli na stanie, to posłuchaj jeszcze Monitor Audio Bronze, Acustic Energy i Tannoy 7.4

ps. Zensorów nie ma co żałować, ale jak bardzo Ci zależy, to niedaleko masz Magnolię i salon Denona.
 

Crank1987

New member
Już po odsłuchu:)

zakupiłem Heco Aurora 700 + onkyo 686 Dla mnie grał dużo lepiej niż Denon X2500 oraz Pionier pioneer vsx lx303 We wtorek będę miał już u siebie:) pewnie podłącze je dopiero za 2 tyg(remont mieszkanka).
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Lubie obsluge w MDB. Dlatego kolejny moj zakup takze tam bedzie. Celuje w wzmaka, suba i moze nowe fronty :). Ale to musi poczekac niestety bo nadal mieszkanko urzadzam.
 
Do góry