Kino Domowe 3000 - 3500zł

000loki

Member
Cześć,

po zakupie TV przymierzam się do kupna kina domowego 5.1. Na chwilę obecną mam 2 głośniki logitech z533, które są słabe. Wcześniej miałem zestaw 2.0 złożony z 2 głośników Sonus Faber Concertino (mam je w sumie ciągle i zastanawiam się, czy może mógłbym je jakoś wykorzystać?).

Miejsce w którym będzie grane to salon 32m^2 jednak głośniki będą rozstawione na kwadracie 4x4 = 16m^2 (salon jest prostokątny 4x8 z 2 mini ściankami w połowie przy 4 metrze (ścianki ok 50cm).

Muzyka: Rock, Metal etc., czasami wszystko jedno.

Wykorzystywane będą głównie jednak do filmów i gier z konsoli lub PC.

Jest w ogóle szansa na kolumny bezprzewodowo? nie chciałbym przez środek salonu ciągnąć kabli.

Na zestaw mam 3000-3500zł jednak jeśli miałoby mi to zrobić sporą różnicę, to mogę doinwestować.

Dzięki!
 

000loki

Member
nie, kabli właśnie nie mam i chciałbym raczej ich uniknąć. Przynajmniej do głośników za głową. Mam tam jakby co gniazdko i mogę coś podpiąć, ale kabli do głośników ciągnąć nie chce...

aha... nie jestem audiofilem, więc też nie wiem czy chce się jakoś bardzo spinać. Ma grać fajnie ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To proponuję Fidelio E6 i masz kino bezprzewodowe.
Jak będziesz niebieski to dostaniesz extra cenę.
 

irekwielki

New member
Ja mam samaunga. Ma bezprzewodowe głośniki tylne. Jako kino domowe ok, ale do sluchania muzyki, lepsze drewno i większe głośniki dużo więcej mają środka

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

irekwielki

New member
Niby w moich kolumnach jest 5 glosnikow w kazdej z przodu z tylu 3. Ale to plastik, drweno gra lepiej, ale jest większe. U mnie to kompromis ale następnym razem wezmę coś co nie jest plastikiem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

000loki

Member
Jednak w grę wchodzi zwykły zestaw, bo będę mógł ciągnąć kable.

Załączam poglądowo jak to wygląda.
 

Attachments

  • 7kOkkCF.png
    7kOkkCF.png
    4,5 KB · Wyś: 82

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Takie pomieszczenie to kup dobre odpowiednie fronty Monitor Audio MR6, JBL Arena 180 i do tego tani ale już ok amplituner Harman AVR-161s.
 

000loki

Member
Ja ostatecznie poszedlem w QQ 6650 + sub magnat 202a + yamaha 481. Jestem zadowolony mocno bo dosc mocno to było ponad moje oczekiwania. Następny sprzęt jaki sobie sprawie za parę lat to moze bedzie cos drozszego;)

Wysłane z mojego GT-I9505G przy użyciu Tapatalka
 

000loki

Member
Na chwile obecna po paru tygodniach jestem mega zadowolony z tego sprzetu. Stanowczo przekroczyl moje oczekiwania;)

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry