Kino domowe 3000-3500

rafkam

New member
Minęło 20 lat i czas chyba zmienić sprzęt SU-A700MK2 + SH-GE90 Digital Sound Processor + Tonsil 300. Szczególnie że "z kinem" toto niewiele ma wspólnego a i membrany w obu kolumnach właśnie się posypały ;)

Poszedłbym w tak ostatnio modny minimalizm kinowy i zakupił Soundbar - Harman/Kardon SB 26 czy JBL SB450 lub nawet PHILIPS FIDELIO B1/12 (najbardziej przystępny cenowo)
Jednakże dzisiaj wstąipiłem do MM i po krótkim przesłuchaniu kilku kawałków AC/DC i POP (na ile było można w tym openspace) spodobał mi się cenowo ale i dżwiękowo zestaw Yamaha v481 + NS-F51 + NS-F51 SET. Do tego SW-030 i prawie zmieściłbym się w tej cenie.

Pokój około 30 m2 otwarty na kolejne 25 m2. Wyprowadzone kable do satelit i frontów.
Przeznaczenie w większości filmy a potem muzyka. Używane raz, może w zimę kilka razy w tygodniu.

Co sądzicie o tym zestawie? I czy coś jeszcze poleciacie do tego ampka (np: Jamo 626?) lub inny zestaw w tej cenie. Czy w Wawie/okolicach można posłuchać w lepszych warunkach podobnych zestawów?
Nie jestem audiofilem i nie chciałbym zrujnować budżetu domowego szczególnie że nie będę używał sprzętu codziennie (2 dzieci w tym jedno jeszcze nie mówi ;)
 

rafkam

New member
Posłuchać musisz koniecznie, bo to niezła przesiadka. Poprzednie stereo droższe od planowanego kina.

Ale to lata świetlne - cholera stary jestem ;)

Tak jak pisałem słuchałem w sklepie MD odsłuchałem i za te pieniądze nie było lepszego zestawu.
Te które brzmiały lepiej to 2 i 3 krotnie droższe.
 
Do góry