Kino domowe 2.1 harman kardon BDS 480

1engineer

New member
Witam!
Chce kupić kino 2.1. Wybór póki co padł na sprzęt harmana BDS 480. Nie wiem jak to będzie grało bo mam salon ok 35mkw i kompletnie nie mam pojęcia jak taki sprzęt nagłośni pokój. Nie mam możliwości posłuchać tego zestawu. Dodatkowo zastanawia mnie to jak sprawdzi się głośnik basowy skierowany w dół. Mam na podłodze duże kafle i nie wiem jak będzie efekt. Zależy mi głównie na filmach tak 80 proc, reszta to muzyka house. Nie wiem kompletnie co robić. Kupilem plazme panasa i chce pod to podłączyć kino. Dużo się naczytałem o harmanie ale pomyślałem że tu zadam pytanie znawcom tematu. Możecie coś powiedzieć w tym temacie? Nie chcę kupować osobno ampli i odtwarzacza blu ray i taki sprzęt 2.1 by mi najbardziej pasował. Pomóżcie...
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Jak weźmiesz pod uwagę ograniczenia z jakimi borykają się małe głośniki i wielkość pomieszczenia to ja już bym brał na Twoim miejscu BDS-ok ale z normalnymi podłogowymi JBL Studio 270 i do tego sub 250P.
 

collider

New member
Bez reklam
Lepiej kup sobie Pioneer VSX 923 i do tego glosniki Dali Zensor 5. Zagra to w stereo o niebo lepiej od tego Harmana a jak ci bedzie malo basu to dolozysz sobie kiedys suba. Okrasisz to blurayem Panasonic BDT 330 lub Pioneer BDP 170 i bedziesz zadowolony.
Jezeli chcesz natomiast cos malego to proponuje soundbar Philips Fidelio 9100. Do niego te mozesz dorzucic wspomniane bluraye a dodatkowo bedziesz mial mozliwosc ogladac filmy z efektami surround dzieki zastosowaniu w nim glosnikow bezprzewodowych.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Proponowane przez ciebie zestawienie jest tez bardzo ciekawe. Piszac moje propozycje mialem na mysli skonfrontowanie ich z tymi plastikowymi pchelkami Harmana o ktorych pisal autor watku.
Ty mi sie z flipa nie podsmiewaj ;) bo to zacny sprzet. W swojej "wadze" trudno mu o konkrenta a i ja jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie odnoszę wrażenia, że Gąbka się z Ciebie naśmiewa, w/g mnie raczej próbuje Cię przekonać do w/w zestawu na podstawie Twoich własnych wyborów :)
 
Do góry