Kino domowe 2+1 , cena 2,5tyś

Tomek{Xtreme}

New member
Witam,
potrzebuję rad na co mam patrzeć, co wybierać... Chodzi mi o zestaw kina domowego w cenie do maks. 2.5 tyś zł, w zestawie musi być BluRay. Głośniki 2+1.
Zestaw będzie podłączony do Panasonica 50ST60, dlatego bluray nie musi być wybajerzony.
Co możecie polecić kompletnemu laikowi ?

Pozdrawiam!
 

Tomek{Xtreme}

New member
Drewniane, wysokie.
Wiem, że budżet nie jest za wysoki, dlatego też nie wymagam nie wiadomo czego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tasix95

New member
Amplituner,bluray,kolumny,sub w tej kwocie to rewelacja nie bedzie ;)

Znajomy ostatnio szukal tez do 2,5 tys i poskladal takie cos

Bluray samsung bdf5100
Kolumny wharfedale Cristal || 30
SUB yamaha yts sw 012
Ampli pioneer vsx 422k
Mowi ze jest ok sub czasamu nie nadaza ale nie ma tragedii amplituner tez nie mocny ale z tymi kolumnami na 20m2 daje rade.

A moze na poczatek Ampli i kolumny a bluray i sub pozniej ???


Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
 

Tomek{Xtreme}

New member
Powiem tak - może być początkowo zestaw 2.0. Jeżeli chodzi o wielkość pomieszczenia to będzie to łącznie ok. 36 metrów kw.
Myślałem nad połączeniem TAV 606 + HK AVR 151 + BluRay F6500

Co Wy na taki zestaw ? Dobre połączenie ? Proszę się nie śmiać! Jestem laikiem :D
 

Henry

Active member
Bez reklam
Też jestem na etapie poszukiwania KD, tyle, że na początek postawiłem na mocniejszy ampli...
natknąłem się na coś takiego:
Jako początkujący mogę sie mylić, ale przesłuchiwałem takie zestawienia i grały dość przyzwoicie, być może moje odczucia potwierdzą bardziej doświadczeni 'forumowi wyjadacze" ;)
amplitunery w cenie ok. 1300 zł
-Yamaha 475
-Denon X1000
-Pioneer 528

do tego zestaw 5.0 w cenie ok. 1100 zł
-Taga 606
-Jamo 428

i jakiś bluray, wydaje mi się, że nie ma co szaleć z jakimś wypasionym modelem, bo te ampli mają funkcje sieciowe
 

Henry

Active member
Bez reklam
Powiem tak - może być początkowo zestaw 2.0. Jeżeli chodzi o wielkość pomieszczenia to będzie to łącznie ok. 36 metrów kw.
Myślałem nad połączeniem TAV 606 + HK AVR 151 + BluRay F6500

Co Wy na taki zestaw ? Dobre połączenie ? Proszę się nie śmiać! Jestem laikiem :D


Pytałeś o Tagę, więc opisałem swoje odczucia po przesłuchaniu ich podpiętych pod Denona 1000. Brzmiały naprawdę nieźle. Przesłuchiwałem ich pod kątem muzyki (Korn, Kravitz, Dire Straits).
Trochę przeglądam różne sklepy internetowe i przyzwoita cena jest na Euro w 40 ratach 0%, więc wydaje mi się, że nieznacznie przekraczając budżet mógłbyś mieć to o czym piszesz. Tylko nie polecam tam odsluchiwania
 
Do góry