Kino domowe 2.1 albo soundbar

kamairadek

New member
Nie. Ale w końcu zdecydowałem się na jbl sb400 po odsluchaniu philipsów, harmana i kilku innych. Fajne brzmienie a w domu zonk - nie można zdalnie włączać bluetootha. Jak chcesz posłuchać muzyki to musisz wstać, podejść do bara i nacisnąć przycisk. Zajebiście funkcjonalne! Wiecie czy można to jakoś obejść? Np kupić innego pilota? Prośba o pomoc!
 

kamairadek

New member
Fajnie gra ten denon. Juz nie będę zmieniał ;) dzięki. Idąc dalej - może podpowiecie jakiś odtwarzacz blu ray z DVD, CD, żeby odtwarzał divx-y i miał aplikacje typu YouTube albo przeglądarkę i WiFi. Rzućcie plis jakieś modele. Cena do 2 tys. Dzięki!
 

macm8

New member
a w domu zonk - nie można zdalnie włączać bluetootha. Jak chcesz posłuchać muzyki to musisz wstać, podejść do bara i nacisnąć przycisk. Zajebiście funkcjonalne! Wiecie czy można to jakoś obejść? Np kupić innego pilota? Prośba o pomoc!

Oddałem to. Lekka przesada z tym przełączaniem na barze.

No i szkoda że go oddałeś :( niestety ale nie zgadzam się z twoją wypowiedzią dotyczącą bluetootha.
Pierwsze sprawowanie urządzeń tel + soundbar za pomocą przycisku - ok, a przy kolejnych odpalasz bluetooth na telefonie wybierasz JBL SB400 (sparowany wcześniej), włączasz ulubiony utwór na telefonie i po chwili soundbar sam sie włącza :)

To tak na przyszłość dla tych którzy będą zastawiać się nad JBL SB 400 :)
 

kamairadek

New member
Pozostaje jeszcze bezpieczeństwo. Jak mi się sąsiad sparuje to będzie mi robił na złość a tu bez mojego przyłączenia nie da rady.
 

kamairadek

New member
A z czym ten jbl jest lepszy od denona, że tak się łapiecie za głowę? Pytam poważnie, mogę jeszcze wymienić. Poza większym subem, czym jeszcze przewyższa denona? Będę wdzięczny za podpowiedź.
 
Do góry