Kino do powieszenia na ścianę.

wolfikx

New member
Nie mam za dużo miejsca w pokoju więc stwierdziłem, ze zakupię kino domowe lub zestaw stereo do powieszenia na ścianę pod LCD.

Znalazłem u Philips-a model MCD289/12 który ma możliwość montażu na ścianę a dodatkowo bezprzewodowy subwoofer (upchnę pod łóżko :)).
Czy ma ktoś doświadczenie z tym zestawem ??

A może możecie polecić coś innego.
Samsung ma dużo modeli niestety nie ma możliwości powieszenia jedynie postawienia w pozycji pionowej :(
 

yaneq

New member
Bez reklam
toś zaszalał.
nie ma dużego pola do popisu w tej cenie.
zobacz to SAMSUNG HT X250 R:
 
Ostatnia edycja:

wolfikx

New member
Nie będzie to sprzęt używany na co dzień (chyba, że radio) więc nie ma konieczności aby było 5.1.

A co do samsunga to nie da się tego powiesić na ścianę.
Prawie każdy ich model jest jajowaty a jak wiemy jajka ścianek się nie trzymają:p

Właśnie znalazłem najnowszym model kina domowego Sony DAV-F200.
Fakt będzie trochę drożej ale funkcjonalnością na pewno przebije Philipsa.
Czy ktoś ma doświadczenie z tym modelem ??
 
Ostatnia edycja:

wolfikx

New member
No i kupiłem.

Nie jest to Philips a Hitachi AX-M110E.
Super design, jak tylko zobaczyłem ten mini zestaw DVD to wiedziałem, że muszę go kupić.

Ładnie wygląda na ścianie (uchwyt w komplecie) a do tego wykonany z niezłych materiałów - drapane czarne aluminium - nie widać palców, pilot to połącznie aluminuim z plastikiem. Do tego szklane wstawka jako wyświetlacz oraz szklane przyciski dotykowe - super bajer.
Jak jest wieża włączona to podświetlają się na niebiesko a po dotknięciu są cała szklana płytka zmienia kolor na zielony:)

Co do mocy: łącznie 100 W wystarcza jak na 12m2 pokój w zupełności.
Jakość dźwięku naprawdę jest przyzwoita super basy i soprany, troszkę słabiej z środkami ale ucha laika nie zauważy różnicy.

Obraz na dostarczonych kablach jest miłym zaskoczeniem.
Łyka wszystkie płytki jakie mam wraz z dix-ami + polskie napisy, do tego jest wejście USB schowane z tyłu więc nie widać, że jest podpięty dysk 4Gb a utworów jest wystarczająco aby uprzyjemnić romantyczny wieczór:p

A dodatkowo ma zegrak w stanie standby. Żona jest zachwycona, jak dla niej jest to najważniejsza funkcja :D

Przed zakupem chciałem dowiedzieć się więcej o tym sprzęcie niestety nie jest rozprowadzany w Polsce. W żadnym sklepie internetowym nie jest dostępny, a szkoda. Jedynie ELECTROWORLD ma go w swojej ofercie. A przynajmniej miał bo było ostatnie 5 sztuk w Gdańsku jak brałem. Cena to 899 więc jest baaardzo zadowolony.

Jeśli ktoś szuka kompaktowej wieży dvd na ściane to gorąco polecam.

Jeden minus - brak wyjścia HDMI:(.
Ale Philips też nie miał a do tego Hitachi ma Tuner z RDS-em:)
 
Do góry