Kino do pokoju 4x4

looks

New member
Witam.Przymierzam się do zakupu kina:
-pokój 4x4
-budżet ok.2,5tys
-przeznaczenie 60% muza,40% filmy
Jaki ampli do tego i głośniki?myślałem nad QQ5000 lub Jamo 506,ampli Onkyo 308.
Proszę o radę
 

looks

New member
Przemyślałem jednak sprawę i zdecydowałem że na razie kupię tylko fronty i amplituner,a zestaw rozbuduję w późniejszym czasie .Kwota ok.2,5k.
Co proponujecie?
 

LUPO78

Banned
Przemyślałem jednak sprawę i zdecydowałem że na razie kupię tylko fronty i amplituner,a zestaw rozbuduję w późniejszym czasie .Kwota ok.2,5k.
Co proponujecie?

coś takiego onkyo 608 i fronty jamo 606

Onkyo TX-SR 608 / AUTORYZOWANY DEALER / GWARANCJA 3 LATA EIC / Na stanie - Kezard
JAMO S 606 (szt) / POLSKA DYSTRYBUCJA / DOSTAWA GRATIS - Kezard

lub pozostać przy w/w ampli przez blackninja kolumny QQ5000 i w przyszłości dokupić sobie suba jak będzie ci brakowało basu
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
kolego co masz obecnie co gra?odpal na full i posprawdzaj jak się bas zachowuje bo KWADRATOWE pomieszczenie TO TRAGEDIA szczególnie tak nieduże
żebys potem nie musiał sie dopytywac co zrobić z huczącym basem

wbrew temu co tu wszyscy gadają sprzęt dobieramy do powierzchni ale PRZEDWSZYTKIM AKUSTYKI POMIESZCZENIA - to że duze nie znaczy że tam cokolwiek zabrzmi - przykłady problemów na forum
 

looks

New member
Przyznam,że właśnie Klipsch F1 najbardziej spodobały mi się wizualnie,a że mają wiele pozytywnych opinii to wybiorę się ich posłuchać w zestawie z onkyo 508.no chyba że da z nimi radę jakiś tańszy amp(538?)?
W podobnej cenie są również KEF C5,ktoś ich słuchał z onkyo?
 

looks

New member
Przyznam,że właśnie Klipsch F1 najbardziej spodobały mi się wizualnie,a że mają wiele pozytywnych opinii to wybiorę się ich posłuchać w zestawie z onkyo 508.no chyba że da z nimi radę jakiś tańszy amp(538?)?
W podobnej cenie są również KEF C5,ktoś ich słuchał z onkyo?
jakieś opinie?
 
Do góry