kino do 3k

gromog

New member
potrzebuję zakupić zestaw do 3k. Jakiś amplituner i zestaw głośników, BD na razie zbędne. Ma to służyć 30% do kina, tv, a 70% do muzyki - poważna, chóralne śpiewy, folk, bałkańskie rytmy alaBregowic. Na forum w tej cenie często pisze się o denon1611, Onkyo 608, ale jakie kolumny dobrać to już nie wiem. W Białymstoku nie ma zbyt dużego wyboru, bo i salonów dobrych nie ma, więc pozostanie zakup przez internet bez możliwości odsłuchania. Aktualnie posiadam wysłużone Onkyo TX-9021 oraz Altony 70w pamiętające okres polskiej "pierestrojki", zakładam więc, że chyba większość zestawów powinna lepiej grać.
 

gromog

New member
no i lipa HKj est za wysoki ma 165cm, a u mnie w regale jest miejsce jakieś 3,5cm mniejsze. Trochę przemyślałem temat i na razie zamiast całego zestawu kupiłbym fronty, bo mieszkanie już urządzone i z rozprowadzeniem przewodów będzie problem, myślę że rozbudowałbym resztę przy innej okazji, więc na razie potrzebuję zestawu z frontami, z możliwością rozbudowy
 

ThePepe

New member
Bez reklam
*************** nie mów, że nie ma dobrych sklepów w Białymstoku. To po pierwsze, po drugie, jeśli chcesz wcisnąć amplituner nie dając mu żadnej przestrzeni to go ugotujesz i wywalisz pieniądze w błoto.
 

gromog

New member
o widzisz, nie słyszałem o tym sklepie, myślałem że tylko ten dla idiotów i jakieś euroagd istnieje... cóż trzeba się tam wybrać. Myślę że miejsca powinno wystarczyć tylko z przodu jest listwa pod którą się nie przeciśnie, a w środku jest luzu parę cm. szafka rtv jest taka SZAFKA RTV INDT10 Forte

dzięki za podpowiedź...tylko nadal nie wiem w czym szukać...
 
Do góry