Kino do 2000

Olie

New member
Hej! Moglibyście pomóc mi wybrać kino 5.1 bez odtwarzacza. Cena obejmuje suba, jest mała tolerancja ewentualnie.
Salon 25 m2. Głownie filmy, czasem muzyka, koncerty. Audiofilem nie jestem. Kupować będę pewno z MM lub Saturn.
Dziękuję i pozdrawiam.
 

ciągle szuka

New member
Najlepiej idź do sklepu i obsłuchaj sobie to co mieści się w Twoim budżecie.
Łatwo nie będzie, też zaczynałem od takiego progu, a kończę na 3,5k.

Jeśli chodzi o amplituner, to z mojej strony polecam onkyo lub denon. Sam wstępnie myślałem o Yamaha, ale to według mnie okazała się pomyłka. Zależy czego oczekujesz?

Co do zestawu kolumn to sam ciągle szukam :) Więc wrzuć jakieś propozycje.
 

Geronimo zx

New member
Hej! Moglibyście pomóc mi wybrać kino 5.1 bez odtwarzacza. Cena obejmuje suba, jest mała tolerancja ewentualnie.
Salon 25 m2. Głownie filmy, czasem muzyka, koncerty. Audiofilem nie jestem. Kupować będę pewno z MM lub Saturn.
Dziękuję i pozdrawiam.

Witam
Niestety za 2tys nie kupisz nic ciekawego a z pewnoscia odradzam plastika.Mialem kiedys do czynienia z takim zestawem i jest to na szczescie krotkie doswiadczenie ;)
Tych pieniedzy jest troche malo zeby naglosnic 25m z subem.
Sa w sklepach zestawy ampli np pioneer vsx-329 vsx-423 lecz nie gwarantuja one dobrego naglosnienia i sa dzwiekowo ograniczone :?Z kolumn to jamo,taga harmony.
Najlepiej z mojego punktu widzenia proponowalbym dozbierac pieniedzy,kupic cos lepszego nowego lub uzywanego w dobrym stanie.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
za 2900 mozesz miec Pioneera VSX-424 + BD PDP-170 + Taga Harmony 606 v.3 + sub Taga. Sluchalem ostatnio tego zestawu i calkiem, calkiem to gra :)
 

Olie

New member
Mam miejsce na duże głośniki. A co powiecie o takim zestawie?
Amplituner TX-SR313 oraz głośników M-audio Classic 9950 MKI ewentualnie to
Kino domowe KENWOOD RV-6000-B + Pure Acoustics AV799
 
Ostatnia edycja:

Olie

New member
A co powiecie na stary, solidny, sprawdzony amplituner Technicsa i do tego konkretne głośniki za 1500 zl plus sub.
 

lobos

New member
Bez reklam
Za 2k to nawet stereo ciężko :-(
Chyba, że jakiś wzmak używkę za 1k i do tego monitory za 1k i wtedy coś to zagra.
Nie masz co szukać 5.1 za 2k.
Albo zbierasz dalej albo tylko stereo.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za ok 1500 mozna wyrwać w używce w miarę sensowne kolumny, a za ok 1000zł jakiś średniej klasy ampli z hdmi:)
Dla chcącego nic trudnego :)
Oczywiście sub to kolejne min. 500zł.
Bez suba na początek da się żyć, sam żyłem przez prawie rok :)
 

Olie

New member
Po ogólnych rozkminkach kupiłem najtańszy zestaw kina jaki znalazłem, jest to Kino Domowe YAMAHA HTR 2067 + Onyx 100. Dałem 1300 zł. Powiem tak, szału nie robi ale mi wystarczy. Salon mam 25 m2 z czego częściowo otwarty i żeby dać radę z naprawdę porządnym dźwiękiem musiałbym pewno zainwestować tysiące a na to mnie nie stać to raz a dwa aż tak mi to niezbędne nie jest. Na testy pożyczyłem sobie suba Koda 80 W i daję radę. Docelowo mam zamiar kupić PURE ACOUSTICS RB1150, znalazłem w dobrej cenie. Jeszce tylko kwestia porządnej konfiguracji(z czym mam mały problem) i myślę, że będzie naprawdę. Pozrawiam i dziękuje za udzielone rady.
 
Do góry