Kino czy stereo do 3500,00?

kh78

New member
Mam pytanko. Kolumny mają gumy na których stoją, ale dostałem też kolce do nich. Na czym je postawić na gumach czy na kolcach z podkładkami? Zaznaczam, że mieszkam w bloku i chciałbym ograniczyć sąsiadom słuchanie tego co ja słucham.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
to lepiej zastosować kolce, też mieszkam w bloku:). Dodatkowo zainwestowałem jeszcze w podstawki granitowe pod fronty:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
kolce na wierzchołkach wygaszą ewentualne drgania i nie przeniosą ich w podłogę, ale tak jak pisze Fox, jeśli będą staly na twardej powierzchni.
 

kh78

New member
A gdzie takie podkładki kupić? Na All sa tylko z mosiądzu w różnych kolorach. Mogą być?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Monkin

New member
Bez reklam
Porządne granity najtaniej dostaniesz przycięte na wymiar za flaszkę w zakładzie kamieniarskim , w którym robią nagrobki. Mają z reguły sporo odrzutów przy produkcji nagrobków. Sporo moichkumpli w ten sposób dorobiło sobie "profi" podstawki. :lol:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A gdzie takie podkładki kupić? Na All sa tylko z mosiądzu w różnych kolorach. Mogą być?

Moga byc, do wyboru do koloru. Wybierz sobie podlkladki pod kolce takie jak Ci pasuja.
Co do granitu to fajna sprawa, kolumna nabiera splendoru i powagi, nie wspominajac o walorach akustycznych :) Pisz do Foxa, on Ci powie co i jak z granitami.
 

kh78

New member
Fajne te kamyczki, ale ceny na all zabójcze. Spróbuje z flaszka i zobaczę czy się uda :) jak nie to przynajmniej flaszka się nie zmarnuje ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Fajne te kamyczki, ale ceny na all zabójcze. Spróbuje z flaszka i zobaczę czy się uda :) jak nie to przynajmniej flaszka się nie zmarnuje ;)

To tak jakbyś poszedł do typowego budowlańca z flaszką i się spytał, czy nie ma zbyciu trochę cementu. Pewnie by odmówił....:p Kup litra, bo mogą robić we dwóch;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja byłem u kamieniarza w okolicy i życzył sobie kokosy i od razu powiedział że może nie wyjść identycznie jak na zdjęciu. W moim przypadku kompletnie się to ie opłacało hehe, a do innych takich fachowców mam daleko więc gra nie warta świeczki :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bez, ale to zależy jakie są kolumny i jak komu pasuje. Ja mam np. kanciaste kolumny z każdej strony, wiec np. nie zamówię zaokrąglonych kantów, itp. To też musi jakoś współgrać z reszta. Gdybym miał kształt podstawy kolumny bardziej kombinowany, np. zwężany do tyłu, to byłoby drożej ;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie, każda zaokrąglenie zagięcie, jakiś nie regularny kształt to automatycznie cena rośnie, wiem sam po sobie hehe:). Podjęcie decyzji jak ma to wyglądać i w ogóle to jest masakra:) gdyby nie armanig to pewnie jeszcze bym się nie zdecydował i kombinował z wyglądem tych standy:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A potem sie dziwic ze jeden odcinek autostrady buduja 3 lata :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry