Kino czy soundbar?

Norbidragon

New member
Witam. Pierwszy problem to założony budżet - max 2000zł.
Drugi to brak miejsca na duże głośniki.
Pokój 17 m2. Prostokątny.

Więc rozpatruję: Głośniki Harman Kardon Hkts 16 lub hkts9.(Posiadam stary wzmacniacz ONKYO TX-SR504)
Lub sprzedać wzmacniacz i kupić soundbar: yamaha ysa207 lub Harman Kardon sb20.

Nie posiadam w temacie zbyt dużej wiedzy wiec proszę o pomoc.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak whirlpool gwarancja na bęben.
"Gwarancja
Firma Lautsprecher Teufel GmbH udziela 12 lat gwarancji na obudowy, podstawy i zwrotnice głośników oraz 2 lat gwarancji na urządzenia, komponenty i podzespoły elektroniczne. Zaliczają się do nich wbudowane w głośnikach wzmacniacze-stopnie mocy, wzmacniacze oddzielne, odbiorniki, odbiorniki DVD, odbiorniki CD, urządzenia sterujące jak dekodery, urządzenia iTeufel, urządzenia ze zintegrowanymi głośnikami jak Cinebar oraz produkty Raumfeld by Teufel, słuchawki i akcesoria, licząc od daty zakupu. Gwarancja nie obejmuje wad obudów lub powierzchni obudów wynikających z naturalnych lub zwyczajowych oznak zużycia lub starzenia się. Dokładne warunki obowiązywania gwarancji znajdziesz w naszych OHW."
 

gba1111

New member
Witam. Pierwszy problem to założony budżet - max 2000zł.
Drugi to brak miejsca na duże głośniki.
Pokój 17 m2. Prostokątny.

Więc rozpatruję: Głośniki Harman Kardon Hkts 16 lub hkts9.(Posiadam stary wzmacniacz ONKYO TX-SR504)
Lub sprzedać wzmacniacz i kupić soundbar: yamaha ysa207 lub Harman Kardon sb20.

Nie posiadam w temacie zbyt dużej wiedzy wiec proszę o pomoc.

Sam szukam soundbara tylko w trochę mniejszym budżecie. Już prawie byłem zdecydowany na yamahe ale wczoraj trafiłem na Denon DHT S514 i jak dla mnie dużo fajniej niż w Yamasze.
 

Norbidragon

New member
To mi namieszałeś, już miałem wybierać miedzy Yamaha Yas207 a Harman Sb20. Teraz przyglądam się jeszcze Denonowi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz extra modele :
- Bar 3,1 JBL
- Cambidge Audio TVb2
- JBL SB 450
- Philips CSS5530
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę na wszystkie modele.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No nie całkiem:
- Bar 3,1 JBL
- Cambidge Audio TVb2 za 1950 zł
- Philips CSS5530 za 1899 zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Norbidragon

New member
Jeszcze ostateczne pytanie przed wyborem. Który z poleconych sprzętów będzie miał najładniejszy dźwięk i będzie uniwersalny do filmów, muzyki najczęściej z TV i sporadycznie PS4.
 
Do góry