Kino ~ 5000zł +- 15%

Czarny8

New member
Witam,

planuje zakup KD do pokoju około 23m2. Do wydania około 5000zł +- 15% chociaż wolałbym się***trzymać tych 5000 :)
45% filmy - 40% muzyka - 15% konsola.

Ampli jakie rzuciły mi się w oczy to:
denon avr-x1200w,
denon avr-x2200w,
HK AVR-370.

Możecie, któryś z tych doradzić***+ kolumny 5.1? Ewentualnie jakieś***inne zestawy ale trzymając się tych 5000 zł +- 15 % :)
 

Qkisek

New member
Zdecydowanie polecam denona 2200. Harman to juz nie to samo co kiedys. Tymvardziej ze to model z przed 2 lat a denon to aktualny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Kwestia wyboru, pytanie jest inne - masz dosyć duży metraż. Czy nie lepiej iść w troszkę mocniejsze amplitunery?
 

Czarny8

New member
Też***jestem bardziej przekonany do denona dlatego liczę jeszcze na opinie bo przeglądając forum wszyscy polecają HK :) A jakiś***ciekawy zestaw kolumn 5.1? Ewentualnie póki co bez suba?
 

Czarny8

New member
Kwestia wyboru, pytanie jest inne - masz dosyć duży metraż. Czy nie lepiej iść w troszkę mocniejsze amplitunery?

Pewnie lepiej by było iść tą***drogą***ale tak jak wspominałem maks to 5000zł +- niecały 1000. Więc jak pójdzie większość na ampli to odbije się***na kolumnach.

Co do muzyki to można powiedzieć***że przekrój przez wszystko.
 

Czarny8

New member
To ciekawa propozycja. Co prawda górna granica kwotowa i bez sub-a ale cenowo jakoś przeżyje, a sub za jakiś czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

abdul0412

New member
Bez reklam
Pomysl o dali zensor 7 same fronty pozniej dokupisz reszte i lepszy ampli. Nawet tylne glosniki mozna kupic takie jak ja mam jamo s602 daja rade.

Poszukaj ew. Melodika bl40.

Generalnie cenki popatrz u blackninja

Pozdro
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak jak poprzednicy - melodika BL420 (zestaw 5,0 - do wyboru satelity standardowe lub dipole) + fajny ampek i w 5 tys. sie zmiescisz. Oczywiscie pytaj blacka :)
 

Czarny8

New member
Jeszcze pytanko o kolumny czy brać MA M4 5.0 czy może JBL Arena 170/120/125c/100p?

Bo ampli 99% że będzie Denon AVR-X2200
 

Czarny8

New member
Dokładnie :) Teraz się rozbija o to czy brać MA 5.0 czy JBL :) No a może melodika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mufc56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto zastanowic sie nad zestawem Audio Pro Avanto 5.0 i do tego marantz 5009 lub onkyo 646. Mysle ze sie sprawdzi.
 
Do góry