kinio domowe philips brak obrazu

patryk78

New member
mam taki problem z Philips Zestaw kina domowego 5.1 HTD3540 po podłączeniu do tv philips 42pfl4208 kablem HDMi (ARC) tv nie widzi kina brak sygnału. co może być przyczyną zły kabel?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sory ale czy wybrałeś na pilocie właśnie te wejście HDMI ? Spróbuj wyłączyć urządzenia i po chwili załącz ponownie tv i kino.
 

patryk78

New member
tak na pilocie również wybrałem poprawny port, zresztą sprawdzałem wszystkie wejście do HDMI. W tv są dwa wejścia zwykłe HDMi i jedno HDMI ARC a kino ma jedno wyjście HDMI (ARC) pod żadnym nie działa. Samo kino działa (odtwarza muzę z płyty DVD) więc nie wiem w sumie o jest nie tak wydaje mi się, że kabel....
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jak masz możliwość to pożycz kabel i sprawdz , a przypomina mi się sytuacja podobna którą miał kolega. W dvd było ustawienie wyjścia na gniazdo euro , lub component i dopiero przestawienie na hdmi spowodowało poprawne działanie.
 

patryk78

New member
Dzięki! wymiana kabla na nowy za 12 zł podziałała :) mały problem to taki ,ze nie idzie przełączyć dźwięku tv na głośniki od kina. easylink jest włączone a w momencie wyboru opcji w tv z dzwięk TV na amplituner wyskakuje komunikat BŁĄD: GŁOŚNIK TV JEST WŁĄCZ. jak wyłączam dźwięk głośników w TV to nie ma w ogóle żadnego dźwięku...
 
Do góry