Killzone 2

mietek099

New member
ps_user napisał:
Jeśli zacząłeś zabawę z językiem polskim, to musisz kontynuować zarówno online jaki i single player. Ja zaryzykowałem z polskim. Idzie się przyzwyczaić.
To akurat wiem. Chodzi mi o to, że chętnie z Wami zagram a zapewne jeśli wybiorę wersję ang. to nie będę mógł grać z ludźmi, którzy wybrali wersję polską.
 

Szczupaczek

New member
A Ty co myślałeś że jak grasz z Niemcami czy Francuzami na serwerze to jakie oni maja wersje ??To nie GG to rozwiązało tylko wersja językowa jest u Ciebie na konsoli i nie jest zależna od serwera.
 

mietek099

New member
W sumie fakt. Myślałem, że może to być zależne od wersji tego kto zakładał dany pokój, albo od automatycznie przydzielonego regionu (właśnie poprzez wybranie innej wersji językowej). Nie wiedziałem bo nie odpalałem jeszcze multi. Jeżeli jest tak jak piszecie to ok.
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Dymis napisał:
Tylko jak to ściągnąć skoro my jesteśmy eu ?:hmm:
Ciekawe kiedy wyjdzie ten zapowiadany patch do KZ2...
Pobudka śpiochu!!! Załóż sobie konto na US PSN. Nie ma tym najmniejszego problemu. Patch do KZ2 już wyszedł. Nawet kilka już ich wyszło.

Witamy w realnym świecie :p

WSZYSTKIM RADZĘ ŚCIĄGNĄĆ TO DEMO TECHNOLOGICZNE KILLZONE 2 - BEHIND THE BULLET!!!
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
beamer napisał:
Pokaz potęgi Playstation 3. Jest to demo technologiczne silnika napędzającego Killzone 2.

POLECAM!!!
Pokaz potegi PS 3 to bylby wowczas, jakby mozna bylo obracac kamera 360 stopni we wszystkich osiach (X, y, Z). Jest fragment z odbiciami otoczenia w kaluze wody, dlaczego nie widac odbicia wlasnie lecacego/na ktorym opiera sie cala akcja demka/ pocisku????? Hehehe....;)
 

beamer

Banned
drosophilia napisał:
Pokaz potegi PS 3 to bylby wowczas, jakby mozna bylo obracac kamera 360 stopni we wszystkich osiach (X, y, Z). Jest fragment z odbiciami otoczenia w kaluze wody, dlaczego nie widac odbicia wlasnie lecacego/na ktorym opiera sie cala akcja demka/ pocisku????? Hehehe....;)
Bo to tylko PS3, a nie Matrix...;) Demko jest rewelacyjne. Żeby tylko każda gra miała takie braki i ograniczenia...

Fajny jest bajer z wyłączaniem filtrów postprocesingu (trzeba naciskać "krzyżak" żeby manipulować tym efektem na ekranie). Widać, jak osiągnięto rewelacyjną plastyczność i głębię oprawy Killzone 2. Zwróćcie uwagę na karabin który trzyma snajper Helgastów (nie ten który wystrzelił tytułową kulę w demku). Dosłownie wydaje się, że jego lufa wystaje z ekranu :eek:.

Liczba polygonów, jaką potrafi ruszyć realtime Playstation 3 jest niesamowita :eek:
 
Ostatnia edycja:

lst

New member
Panowie, co z klanem [C2B2] ? Czy ktoś z tej ekipy jeszcze pogrywa w kz ? Pytam bo potrzebujemy dobrych zawodników do ligi i na ustawki ....
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ten klan to 2c2b, jestem jego bylem czlonkiem, nie wiem czy nadal istnieje, szukalem ale nie moglem nic znalezc

polecam cos rowniez polskiego: T.N.T PL, czekamy na wyzwania :grin:

chetni z ranga generala sa mile widziani
:)
 

lst

New member
drosophilia napisał:
ten klan to 2c2b, jestem jego bylem czlonkiem, nie wiem czy nadal istnieje, szukalem ale nie moglem nic znalezc

polecam cos rowniez polskiego: T.N.T PL, czekamy na wyzwania :grin:

chetni z ranga generala sa mile widziani
:)

Podaj mapy, ilość osób i gramy ... Może środa przyszły tydzień około 22 ?
 

zbynio81

Member
znowu mam ps3 i od 2 dni gram online.
wiem ze to kwestia przyzwyczajenia ale jakie macie ustawienie czulosci pada na osi X i Y?

zapraszam do dodania Mojego NICKA na wspólne granie PL;)
 
Do góry