Killzone 2

Ogr

New member
Bez reklam
Mefju napisał:
Dziś przeszedłem K2 na poziomie Tropper , czy coś takiego :p Odpaliłem Elite , ale musiałem zaraz spadać bo kumple wołali , Elite głownie dla jednego trophy , bo chce platynkę wbić co z pewnością nie będzie łatwe , ma ktoś już platynę?Widziałem , że nie które pucharki są na online , mam nadzieję , że nie są zbytnio wymagające.Pozdrawiam.
Nie przejmuj sie trophy w singlu tylko sieciowymi ;) !!!
 

gp2005

New member
A ja tam w pełni zadowolony jestem z tej gry, multi to dla mnie raczej odstresowanie i chęć postrzelania a nie robienie misji, obecnie granie w akademii po max 4 graczy mnie wkręciło maksymalnie. Całą niedzielę pojechałem i efekt obecnie jest taki: ranking 3510, k/d 1.23, za ostatnie 24h na miejscu 405 :) pozdrawiam
PSN Grzenio1981
 

Mefju

New member
Jasne Ogrze kumam , coś dzisiaj tak zerknąłem w pucharki , i coś na jednym pisało , mogłem nie zrozumieć , że mam mieć 2 pozycje w multi ? : O! Czy jak to ma wyglądać , jak ktoś wie , to prosiłbym o małe wytłumaczenie :D Dobra ja lecę męczyć K2 na Elite :eek:k:pozdro :mrgreen:
 

Alucard1984

New member
Musisz mefju zrobić taką drobnostkę... Wbić się w 1 % najlepszych graczy w danym tygodniu. Prawda, że proste ? To ilu z was zdobyło czerwień ? :D

poza mną hehe :p

dobra wracam do residentka 5 ! Gra skutecznie odciągnęła mnie od k2 ... a to coś :) anyway capcom zna się na rzeczy ... Następny zakup to pewnie Street Fighter IV .
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja wiem że platyny nie będzie, nie mam tyle czasu i zapału żeby zrobic wszystkie online.

fr3 dzięki za hint :)
 

Alucard1984

New member
Podsumowanie tygodnia... Skończyłem na 435 pozycji czyli co nieco spadłem aczkolwiek i don't care i już tak będzie :) Resident chwilowo zawładnął mną na dobre co za tym idzie on grzeje czarnule i tak zostanie przez dłuższy czas :)

Wracając do procentów... Mimo lajtowego podejścia w tym tygodniu nadal mam czerwień pod moimi trzema gwiazdkami !!!! :) Czyli troszkę dłużej poczerwienię się aniżeli miałem zamiar :)

I z tego miejsca pragnę przekazać...


OGRZE !!!!!! C O N G R A T U L A T I O N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Już sprawdziłem i twoje cztery litery świecą się czerwienią równie mocno i pięknie jak moje ! :)

Taka motywacja dla reszty klanowiczów :) Zresztą jak to stwierdził ogru i ja się podpisuję ten klan to już raczej cuś na kartca papieru a nie bojowa jednostka do rezania :/

No nic staram się dobudzić, trzasnę sobie kawkę, walnę z dwa podejścia w res 5 i powoli może... pojadę do roboty :-(
 

dienekes' shade

New member
Nie wiem, czy to gry się tak zmieniły, czy to ja zdziadziałem, ale... Killzone 2 jest dla mnie, ze wszech miar najlepszym FPS w jakiego kiedykolwiek grałem. Z drugiej strony, nie mam najmniejszej ochoty dalej grać w tę grę :rolleyes: Mocarny singiel, super głęboki i świeży multi, a jednak... nie gram. W czym rzecz :confused:

Obecnie bez wytchnienia szarpię w stareńkiego już Burnout Paradise i ani myślę wracać na Hellghan...

Cóż, to zupełnie inna gra, wiem, ale kiedy przypomnę sobie czasy COD 4, czuję się lekko zagubiony.

Gra o znacznie gorszym dźwięku i grafice niż KZ 2 przykuła mnie do multi na ponad 120 godzin. Bez pucharów i dziecinnej rywalizacji, czysta gra z obcymi ludźmi :eek:k:

Gdyby nie koszmarne mechanizmy sieciowe (ciągłe zrywanie połączeń, dołączanie mnie do przegrywającej drużyny na 2 sekundy przed końcem meczu itp, itp) pewnie grałbym w to do dziś. Znów, po upływie 1,5 roku od premiery...

W KZ 2 towarzyszyli mi znajomi, świetni gracze, a mimo tego, po ok. 20 godzinach, zamknąłem ten rozdział.

KZ2 nie ma takiej mocy, nie ma "tego czegoś" mimo iż w każdym, technicznym aspekcie jest zdecydowanie lepsze od Modern Warfare. Wiem, że większość graczy właśnie tego szuka. "Tego czegoś"...

Dla jednych będzie to np. mechanizm zapewniający świetną zabawę, dla innych, płaszczyzna do dowartościowania się i leczenia własnych kompleksów.

Co się tyczy Klanu CHITTY CHITTY BANG BANG... Mówi się, że łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo. Dalszy komentarz jest zbędny.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim (Wy wiecie kim jesteście), dzięki którym choć przez chwilę 2C2B coś znaczyło.

Dla mnie, obecność [2C2B] przed PSN ID miała być gwarantem spotkania na poziomie, w kulturalnym gronie graczy, którym przyświecał jeden cel - dobra zabawa. Dzięki Wam się to udało. Dziękuję Wam :)

Przy następnym odpaleniu KZ 2 (kiedykolwiek to nastąpi...) usunę ów twór z sieci. Cel był szczytny, ale z wielu powodów, okazał się być nieosiągalnym. Nie w tym gronie, nie w tym momencie, nie w tej grze.

Pozdrawiam
 

ktp

New member
dienekes' shade napisał:
KZ2 nie ma takiej mocy, nie ma "tego czegoś" mimo iż w każdym, technicznym aspekcie jest zdecydowanie lepsze od Modern Warfare. Wiem, że większość graczy właśnie tego szuka. "Tego czegoś"...

NO niestety ja mam podobne wrażenie i co ciekawe nie widzę tej wspaniałej podobno najlepszej dotąd grafiki na ps3. Owszem budynki wyglądają fajnie ale jakie znaczenie dla gry ma ilośc szczegółów budynków na zewnątrz kiedy sama grywalność jest nie najlepsza i w dodatku w budynkach nie jest już tak fajnie z teksturami. Ja się niestety zawiodłem na tej grze. Uważam, że cod4 biję ją na głowę. Za szaro i za monotonnie jak na hit. Jedyny plus to polski dubbing - przy cenie gier na ps3 uważam, że to powinien być standard. Szkoda. Oczekiwania były chyba za duże.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja również dziękuję za grę Shade - grało się naprawdę fajnie w naszym gronie i myślę że jeszcze niejeden raz się w nim spotkamy ale czuję chyba dokładnie to samo co Ty albo podobnie. Mój zachwyt nad wynoszonym na ołtarze super-hiper-bóstwem o nazwie Killzone 2 opadł po jakichś kilku godzinach - grafika to żaden cud, gameplay fajny choć monotonny na maksa i ogólnie zabrakło mi w tej grze "czegoś". Obecnie moja kopia K2 ma już innego właściciela a ja od kilku dni bez żalu szarpię w Gears of War 2 (które imo jeśli chodzi o "wow" factor przy pierwszym kontakcie z grą bije k2 na głowę) oraz rewelacyjne skate 2. Tak jak napisał przedmówca o K2- zbyt szaro i monotonnie jak na hit a zbyt małe i niedopasowane do ilości graczy mapy sprawiają że multi w k2 zadowala już tylko wymiataczy pokroju Allucarda.

p.s. - show must go on czyli było killzone 2 a teraz już go nie ma bo przyszły nowe gry....jesli o multi chodzi to nie ma co płakać bo już niebawem wychodzą takie smakołyki jak battlefield 1943,Fight Night 4 a pozniej Cod Mw2 i Bf Bc 2 i zapewne cała masa innych świetnych gier.
 

Mefju

New member
Alucard1984 napisał:
Musisz mefju zrobić taką drobnostkę... Wbić się w 1 % najlepszych graczy w danym tygodniu. Prawda, że proste ? To ilu z was zdobyło czerwień ? :D

poza mną hehe :p

dobra wracam do residentka 5 ! Gra skutecznie odciągnęła mnie od k2 ... a to coś :) anyway capcom zna się na rzeczy ... Następny zakup to pewnie Street Fighter IV .

Zdołowałeś mnie na maksa : o , 1 % najlepszych ? Ta platyna to dla jakiś no liferów , bez obrazy Alucard :D
 

Alucard1984

New member
no life ?? Pracuję, zajmuję się domem i narzeczoną (gimnastyka wieczorową porą obowiązkowa :) ) już od prawie 4 i pół roku. Ponadto sporo spędzam czasu na mieście ze znajomymi... No life mówisz... Ciekawe :)
 

dienekes' shade

New member
To jeden z najtrudniejszych pucharów, bez dwóch zdań. Wymaga nie tylko b. dobrych umiejętności, ale i czasu na przepychanie się w rankingu i pozostanie w gronie najlepszych.

Pozostałe pucharki w KZ 2 nie należą do specjalnie niedostępnych, ale w obliczu powyższego, sens ich zdobywania pozostaje mocno dyskusyjny - albo platyna, albo nic :mrgreen:

Sierżancie, liczę na to, że będziemy wspólnie grać w każdy, solidny tytuł wyposażony w multi. Cenię sobie towarzystwo tych kilku, z którymi dane mi było walczyć w KZ2 (ponownie, wiecie Kim jesteście :)) i wiem, że nie raz spotkamy się on line :eek:k:

Dla mnie Killzone 2 jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na cyfrowym nieboskłonie, ale te, jak wiemy, często wypalają się najszybciej...

Pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Wczoraj pierwszy raz od premiery gry odpaliłem K2 - najbardziej mnie zniechęcał pierwszy etap z dema bo mi się zupełnie nie podobał.. Wieczorem nie miałem co robić więc pomyślałem że może pyknę w singla. To jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio grałem, strasznie mnie wciągnęła! Pierwszy etap wiadomo oklepany ale to co się dzieje później... masakra:) Do tego dźwięk w dts. Teraz jak już umiem sprawnie celować gra nabrała niebagatelnego sensu! Super !
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Podobnie jak koledzy wyżej.. W tej grze czegoś zabrakło. Szybko staje się nużąca i nie chce się do niej wracać.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
Podsumowanie tygodnia... Skończyłem na 435 pozycji czyli co nieco spadłem aczkolwiek i don't care i już tak będzie :) Resident chwilowo zawładnął mną na dobre co za tym idzie on grzeje czarnule i tak zostanie przez dłuższy czas :)

Wracając do procentów... Mimo lajtowego podejścia w tym tygodniu nadal mam czerwień pod moimi trzema gwiazdkami !!!! :) Czyli troszkę dłużej poczerwienię się aniżeli miałem zamiar :)

I z tego miejsca pragnę przekazać...


OGRZE !!!!!! C O N G R A T U L A T I O N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Już sprawdziłem i twoje cztery litery świecą się czerwienią równie mocno i pięknie jak moje ! :)

Taka motywacja dla reszty klanowiczów :) Zresztą jak to stwierdził ogru i ja się podpisuję ten klan to już raczej cuś na kartca papieru a nie bojowa jednostka do rezania :/

No nic staram się dobudzić, trzasnę sobie kawkę, walnę z dwa podejścia w res 5 i powoli może... pojadę do roboty :-(

Dziekuję :D ZA minute odpale i sprawdzę :) Teraz moge spokojnie zabrac sie za singla którego zakończyłem w 3 misji :mrgreen:
Mam mały problem ponieważ od K2 skutecznie odciąga mnie R5 ;)
 

lst

New member
Ja was panowie nie do końca rozumiem przyznam szczerze. Najpierw przez milion stron jeździcie po sterowaniu w KZ a potem pod niebiosa wychwalacie RE5 ...

Rozumiem, że klimat itd to sprawy subiektywnie i nic mi do tego co wam się podoba a co nie ale sporo osób, które jeździło po KZ przez wzgląd na sterowanie teraz zachwyca się resem ... WTF?
 

dienekes' shade

New member
Ja, po kilku sesjach, jestem b. zadowolony ze sterowania w KZ 2 :eek:k:

Z kolei archaiczne i niczym nie uzasadnione (nawet nie zaczynajcie z argumentami w stylu "potęgowania trwogi" czy "spuścizny po poprzedniczkach") archaiczne sterowanie powstrzymuje mnie przed zakupem RE 5. Pewnie się do niego przyzwyczaję, ale na chwilę obecną, gry jeszcze nie nabyłem. ;)
 

Alucard1984

New member
EEE a kto narzeka ?:) Ja nigdy nie narzekałem na sterowanie w killzone 2 ... Wręcz przeciwnie grało mi się wyśmienicie!
A co do Resident Evil 5 to demko mnie odrzuciło (zajęty byłem k2 :p), a odkąd dorwałem full v. nie powiem aby istniała jakakolwiek przeszkoda w sterowaniu !!!!

Prawdziwy gracz przyzwyczai się do każdego rozłożenia klawiszy i utrudnień w samej grze. O ile miód, grafika i muzyka są na dobrym poziomie to poziom trudności gry jest tylko dodatkową motywacją.

Współczuje każdemu noobkowi, który odkłada tytuł bo jest za trudna lub coś nie pasuje w sterowaniu...

Gra to milion różnych składowych, które tworzą dane dzieło. Z całym przekonaniem śmiało stwierdzam, iż CAPCOM odwaliło kawał dobrej roboty.

Także jak ktoś ma zamiar tak zrzędzić, że to, tamto to zapraszam do kupna tetrisa albo niech sobie pogra w bierki elektryczne pod wodą...

Osobiście uważam, iż granie to sport a jak nie ma się duszy sportowca to po co się męczyć :D
 

dienekes' shade

New member
Alucard1984 napisał:
Osobiście uważam, iż granie to sport a jak nie ma się duszy sportowca to po co się męczyć :D
Zgoda. Zwróć jednak uwagę, że można biec na 100 metrów w szpilkach albo w butach do biegania.

W obu przypadkach będziesz uprawiał tę samą dyscyplinę, jednak tylko w tym drugim, do dyspozycji będziesz miał sprzęt do tego celu stworzony.

RE 5 przestał już być horrorem, a stał się najzwyklejszym shooterem. Dlaczego nie mamy zatem sterowania dostosowanego do takiego stylu gry. Dlaczego wciąż musimy biec w szpilkach? :mrgreen:

Heh, wiadomo, jeśli całość jest świetna, można przełknąć żabę w postaci sterowania. Jednak kupując grę wydaną w 2009 r. chciałbym, by wszystko odpowiadało duchowi czasów :rolleyes: a nie , za przeproszeniem, waliło stęchlizną prehistorii.
 
Do góry