Killzone 2

Dymis

New member
Myślę, że jest to jakiś rodzaj uciążliwego laga.
Podejrzewam też, że jak sprawa będzie bardziej nagłośniona zostanie to szybko usunięte.
 

lst

New member
dienekes' shade napisał:
A teraz nius dnia - dwukrotnie, na 2 różnych mapach spotkałem się dziś z Nieśmiertelnymi. 10 headshotów w hełm i nic. To 2 pełne serie!!!

Żałuję, że nie nagrałem z tego filmu. Własnym oczom nie mogłem uwierzyć :(

Ręce opadają.:rolleyes:
Też to miałem, wczoraj próbowałem sobie Shootguna, ta broń jest nieprzewidywalny, raz kosi z odległości z której bym się nie spodziewał a potem zonki takie jak opisujesz ....
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a ja z troche innej beczki:
jak jest u wAS Z JAKOscia audio na headsetach w K2? na moim od samsunga E250 praktycznie nic nie mozna zrozumiec-dzwiek jest taki plastikowy bez wyrazu. ciezko cokolwiek wylapac. Dodam ze w menu PS 3 zkonfigurowalem go prawidlowo z odpowiednim poziomem glosnosci i tonem glosu.
 

dienekes' shade

New member
U mnie na budżetowej Iqua głosy graczy brzmią całkiem, całkiem. Bez trudu można prowadzić konwersację na dowolny temat, o prostych komendach w czasie walki nie wspominając.
 

gp2005

New member
patrze na tą waszą dyskusję i ja dorzucę 5 groszy. gra kozak bez dwóch zdań, po przegraniu ładnych paru godzin na multi cieszę się obecnie stopniem generał major (fioletowy kolor), suma pkt na dzis ok 6200 k/d 1.1, ranking na ta chwile to 9891 miejsce, pozdrawiam
Grzenio1981 na PSN
 

dienekes' shade

New member
Świetny wynik :eek:k:Moje gratulacje.

Ps. Rzućie no okiem na ten szpanerski banerek, który właśnie otrzymałem za zdobycie wszystkich inteli :krol:
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Aktualna pozycja 684, zapraszam na killzone.com dla niedowiarków :p Spróbuje jeszcze podbić troszkę i walnę fotkę :) a i kdr 1.24 więc też powolutku pnie się do góry:)
 

Peek

New member
Bez reklam
A mnie juz dawno Killzone 2 znudziło, bede się musiał zmusić, żeby przejść całego singla. Oj czuje, że Resident bedzie górą.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Ja już się do przejścia singla raczej nie zmuszę bo on zwyczajnie mnie na maksa nudzi (jak rzadko który fps). Multi poza kilkoma fajnymi patentami (szpieg rządzi) też niczym się nie wyróżnia. Ale z braku laku gram w k2 a już niebawem przyjdzie do mnie paczka z Gyros of war 2 i skate 2 na ps3 więc...
 

Kent

New member
Wreszcie jutro jadę po swojego K2, i mam w związku z tym pytanie. W jakich cenach na dzień dzisiejszy mogę dostać K2 edycję specjalną w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu? Załapie się na jakieś promocje jeszcze, czy już za późno? :grin:
 
to na którym miejscu był ten najlepszy Polak?

Alucard1984 najlepszy Polak jest obecnie na 13 miejscu (KillzONE-PL) czyli czeka cię jeszcze długa droga, ale mam nadzieję ze ci się uda.
Moim celem jest dostać się "tylko" do pierwszego 1000;)
 
Do góry