Killzone 2

jarwlos

New member
Gra wymiata. Wczoraj sąsiad mi pożyczył bo kupił na weekend konsolkę. Grałem z pół godziny w singla i wskoczyłem na multi, wybrałem losową mapę. Niezła rzeźnia.
Musze ją mieć :) niedługo urodziny może czynnik żeński zasponsoruje :), ale do tego czasu już wszyscy bedą mistrzami a ja bedę obrywał ciągle baty. :D
 

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Patrzę, Banzai z Sierżantem tłuką razem w jednej grze, a wiem, że lubia grę z głową - szybka decyzja, wchodzę! I... byłem w lekkim szoku. Ilu nas grało? 16 na 16 na tak małej mapce? Wszystkie tryby maksymalnie wydłużone czasowo. Istny frag fest!

To była moja 3 gra w tej ekipie i wcześniejsze dwie mapy bardzo mi podpasowały. Grałem jako snajper, więc taka rzeźnia ułatwiała mi "pracę" :D
Mapka w której dołączyłeś nie była zbyt dobra dla snajpera z frakcji Helghastów, bo nie ma dobrego miejsca, gdyż szybciutko jest się zdejmowanym przez snajpera z przeciwnego teamu. Wybrałem inżyniera i liczyłem na kille, które zapewni mi wieżyczka. Próbowałem też przy okazji szaleć z shotgunem ale to mi niestety słabo wychodzi jeszcze.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Panowie - w tej właśnie grze zaliczyłem około dziesięć zgonów tłukąc nieśmiertelnych gości. Przyżekam że tak było, pięć headów z shotguna a pacjent żyje i ma się dobrze, po czym strzela do mnie raz i leżę. Miał tak już ktoś? Musiał chyba ktoś to z Was widzieć chociaż raz bo miałem takich akcji wczoraj sporo. Paranoja, takich glitchy nie widziałem w żadnej innej grze sieciowej...
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
SierzantHarris napisał:
Panowie - w tej właśnie grze zaliczyłem około dziesięć zgonów tłukąc nieśmiertelnych gości. Przyżekam że tak było, pięć headów z shotguna a pacjent żyje i ma się dobrze, po czym strzela do mnie raz i leżę. Miał tak już ktoś? Musiał chyba ktoś to z Was widzieć chociaż raz bo miałem takich akcji wczoraj sporo. Paranoja, takich glitchy nie widziałem w żadnej innej grze sieciowej...
Zapraszam tutaj:

http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=339220&postcount=1045

Ja z podobnymi numerami spotkałem się w COD 4.

Słyszałem wczoraj Twoje okrzyki :D w stylu "Nieśmiertelnyyy!!!".
 

mietek099

New member
Natomiast ja spotkałem się z takimi cudami praktycznie w każdej grze FPS (a trochę ich na koncie mam) z multi. Najczęściej są to przeróżne lagi spowodowane zbyt słabym łączem owego "nieśmiertelnika". Jeśli do gry podłączy się wielu takich "partaczy" to można sobie wyobrazić jak wygląda mecz.
 

dienekes' shade

New member
Łączem albo lag switch' em. W COD 4 to był popularny myk :rolleyes: Sama gra ma w sobie strasznego "kill lag' a", a jak doda się do tego powyższe, to mamy antyzabawę roku.

Przykład: Oddaję strzał z karabinu snajperskiego, gość obrywa w cymbał. Opuszczam karabin, przeładowuję (!!!) i dopiero dostaję punkt za kill' a. Podczas przeładowania widzę jak gość jeszcze (!!! po raz drugi) biegnie w moim kierunku (z pociskiem w oku...) i rzuca granat, po czym pada od kuli, którą zaserwowałem mu w oczodół jakieś 4 sekundy wcześniej. WTF? :hmm:

Hej Zombie Mode to był w COD 5. Nie chcemy go w Killzone 2, w każdym razie, nie w tej formie!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
Panowie - w tej właśnie grze zaliczyłem około dziesięć zgonów tłukąc nieśmiertelnych gości. Przyżekam że tak było, pięć headów z shotguna a pacjent żyje i ma się dobrze, po czym strzela do mnie raz i leżę. Miał tak już ktoś? Musiał chyba ktoś to z Was widzieć chociaż raz bo miałem takich akcji wczoraj sporo. Paranoja, takich glitchy nie widziałem w żadnej innej grze sieciowej...
Ja dlatego unikam shotguna ze 100 razy miałem taką sytuację ,wale z metra w głowę a koleś dobija mnie kolbą :hmm:
Zaobserwowałem jak koles wali z 20 metrów albo i dalej i ofiara pada :hmm:
Najwiecej grozy sieje rakieta ,zwłaszcza gdzie kolesie siedza jeden drugiemu na plecach hehe jeden strzał i do 10 ofiar :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Opóźnienia są plagą rozgrywki sieciowej w KZ2, ale faktycznie, shotgun bije wszelkie rekordy :rolleyes:

Mam nadzieję, że poprawią to w następnym patch' u, bo lubię tę giwerę :D
 
Panowie może mi ktoś zdradzić jak włączyć szybsze bieganie, jeśli jest taka możliwość?, widziałem wczoraj e-lexus'a na akademi radec'a jak biegał jak opętany i kosił gości z bazooki(dodatkowo za 1 frag dostawał po kilka punktów
Wiem że ma rangę generała i być może dzięki temu biegał szybciej i miał więcej pkt?

Mam jeszcze pytanie o której dzisiaj gracie i czy ewentualnie mógłbym się dołączyć i przy okazji trochę poduczyć?
 

dienekes' shade

New member
Opcja nazywa się boost i jest dostępna od 1850 punktów (Lt. Colonel).

Kwestia większych punktów była już omawiana i nie ma nic wspólnego z rangą.

Wczoraj graliśmy i dołączyłeś się bez pytania, więc chyba i dziś nie będziesz miał z tym problemów, czyż nie? Zapraszam :).
 
NA serwerach jest chyba jakiś błąd bo mimo iż 90% moich gier kończę z dodatnim wynikiem kills-dead to moje dane na serwerze pokazują co innego:confused:.

Ps. poszukajcie sobie gościa o nicku f85123, w ciągu ostatnich 24godzin ma 910 zabić i 0 śmierci(na dodatek wszystkie kille to head shoty) czyli znalazł jakiś sposób na oszustwo bo niemożliwym jest taki wynik nawet przy najwyższych umiejętnościach, chyba że gra ze znajomymi którzy mu siępodkładają
 

dienekes' shade

New member
Bankowo ktoś na alternatywnym koncie mu się podkładał. Na oficjalnym forum demaskują leszczy z topowej 10tki, którzy tak się dostali na sam szczyt.

Dane update' ują się z pewnym opóźnieniem, zawsze. Po ponownym odpaleniu gry wszystko powinno być ok.

A teraz nius dnia - dwukrotnie, na 2 różnych mapach spotkałem się dziś z Nieśmiertelnymi. 10 headshotów w hełm i nic. To 2 pełne serie!!!

Żałuję, że nie nagrałem z tego filmu. Własnym oczom nie mogłem uwierzyć :(

Ręce opadają.:rolleyes:
 

mataman

New member
Bez reklam
Rozumiem waszą irytację ale z drugiej strony boostowanie acziwków czy trofis to rzecz normalna i powszechnie stosowana.

Ten elektryczny gun rządzi :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry