Killzone 2

Alucard1984

New member
ah to znikanie... co w nim takiego fajnego. raz na samym początku gry dałem się tobie zaskoczyć a potem szybko zmieniłeś broń po tym jak kilka razy przeliczyłeś się z tym twoim znikaniem kontra zwykły karabinek isa w moich rękach... :)

ok przyznaję rację, iż na dużych mapkach lub w wąskich przejściach może być dobrym narzędziem w rękach doświadczonego gracza ale... no właśnie wystarczy assault i jego boost a każdy snajper narobi pod siebie jak dostanie rakietą w buziaka :)

heh prawie dobiłem do 8k. Jak wychodziłem to byłem 3449 czy jakoś tak, naruchałem jeszcze 102 pkt, których mi nie doliczyło więc może to się zmienić na plus :) Jak ktoś może sprawdzić ile teraz mam :p

W każdym bądź razie mam nadzieję, że do końca dnia nie spadnę zbytnio i zaliczy mi ten 1% heh.

przez dwa dni i trochę nocką naruchałem ponad 5.5 k pkt ! Niby nic wielkiego a cieszy hehe

To jak dumni z kolegi ? :p

pozdro i życzę wytrwałości oraz... dużo wolnego czasu i brak kobiety z patelnią nad głową :p
 

dienekes' shade

New member
Broń zmieniłem po tym, jak dorobiłem się na twoim dupsku kolejnego ribbona :mrgreen:

Na tej mapie z mostem znikanie raczej się nie sprawdza. Przyczyna jest prosta, można z góry założyć, gdzie czai się snajper i wystarczy omiatać te punkty celownikiem, kiedy zmieni kolor na czerwony - ognia!

Też filozofia... :rolleyes:

Bardziej chodziło mi o efekt graficzny i zaskoczoną minę Kolegów z drużyny, ale jeśli poprawiło ci to humor to...

Życzę abyś utrzymał się na tym ranku :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja obczaiłem takie miejsca ze snajper jest bogiem :blagam: :blagam: Najlepsza jest walka miedzy snajperami nikt jeszcze mi nie podskoczył :p A mapka na moscie to istny raj snajperski wystarczy wyobrazni troszkę i oczywiscie skaner to połowa sukcesu :eek:k:
 

Alucard1984

New member
powtarzam się do znudzenia ale muszę to napisać...


MAGICZNA BARIERA 9 k przekroczona ...

Już na dobre zakończyłem ten tydzień z dokładnym doświadczeniem 9130, a miejsce poniżej 2.500 .

Podsumowanie boju ... Przez weekend zdobyłem około 6730 pkt doświadczenia i przesunąłem się na dość wysoką pozycję biorąc pod uwagę liczbę graczy... :)

Chwalę nasz klan wszem i wobec rozrywając kolejnych przeciwników na kawałki.

Przez ten weekend poznałem przekleństwa i obelgi chyba we wszystkich możliwych językach. Całe mięso leciało pod moim adresem, gdy robiłem polską masakrę shotgunem i rpg ...

Zaobserwowałem tyle zabawnych sytuacji, że mógłbym napisać książkę.

Szkoda, że ten wynik szybko się pogorszy bo najbliższa taka okazja na grę nadejdzie za dwa tygodnie :/

Ważne, abym dostał złoto za valor i będę mega szczęśliwy ...

Mam nadzieję, iż uda mi się dziś odzyskać siły po tym weekendzie...

Czuję na maksa wyczerpany po red bullach / burnach i non stop graniu. Było dokładnie jak to napisał N1 Sniper naszego super klanu C2B2 , robiłem przerwy minutowe na siusiu, kupkę i gryz pizzy (nie ma to jak sezonowana pizzunia...).

Generał, mam nadzieję, że od jutra z czerwoną odznaką idzie na zasłużony odpoczynek bo szczerze mówiąc czuje się jakbym co dopiero wrócił z pola walki...

To Salutuje Wam moi oficerowie i reszta ekpiy C2B2 i do zobaczyska na polu walki !!! :)
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
:)

Mam nadzieję, że już w tej grze nie ma większych wyzwań, bo się przekręcisz w najbliższy długi weekend.

A swoją droga gratuluję wytrwałości i skilla.

Widziałem na PSN wpis dot. treningu. Wszedłem o 18.30 ale nic nie było???

Coś się wydarzyło w temacie?
 

Alucard1984

New member
trening był, i ty chyba byłeś wtedy ze mną, mrslevlog i boxikiem... graliśmy 2 na 2 . nie pamiętasz ?:p

idąc za radą ogra załączam tablicę chwały jako dowód mojej ciężkiej walki :D

Nie wiem kiedy dojdę do tego wyniku albo go pobiję więc warto mieć jakąś pamiątkę hehe.

Następna będzie po przekroczeniu 1k albo 100 .. :)

jak to mówili kumple z klanu gdy donosiłem o mich kolejnych podbojach "OSTRO" ! :D


 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Powiem Ci ze prawdziwy z Ciebie człowiek robot:p masz w łapach precyzję chłopaku, odechciało mi się grać przeciwko Tobie po paru minutach (zgonach):grin:...wolę Cię po mojej stronie hehe.


p.s Ciśnij, ciśnij bo najlepszy Polak w mojej friendsliście o nicku holi_doli jest na pozycji 525...
 
Ostatnia edycja:

MaRxK

New member
witam, czytając wasze opinie o grze i emocjach z niej płynących zakupiłem PS3 + Killzone. Chciałbym teraz pograć w drużynie, czy znajdziej się dla mnie miejsce w klanie ? Mój ps_id: MaRxK
 

Alucard1984

New member
Robot bierze sobie wolne :) będę grał dorywczo a najbliższe wyczynowe granie przewiduję gdzieś za dwa tygodnie jak znowu luba wyjedzie do rodzinki :)

Mało nie padłem na zawał serca jak przed paru minutami odpaliłem konsolę... Wchodzę w grę i czekam na trophy .... nic. Nie pamiętałem, w którym momencie ostatnio wpadło mi trophy za valor. Odpalam Warzone... connect, load, i...


RED RED GENERAL OF THE FU*KING ARMY !!!! :D


Mój rank pogorszył się o jakieś 10 miejsc więc przed wyjściem do pracy z jedną rundkę popykam hehehe.


Misja wykonana !

A jak wam poszło chłopaki? Ogrze dostałeś czerwień? Nie wiem czy to już powinno być widoczne, czy jak dopiero wchodzisz do gry to ładuje się trophy i jest widoczne...

Ok. Porezam troszkę i idę popracować na chlebek i może frag fx 2.0 (ciekawe jaką z tym będę miał precyzje waląc shotgunem :p)




Poranna sesja i 202,5 pkt :) ... ok, jeszcze kawka i znikam, a wieczorem statsy będzie trzeba podreperować :p
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
IMO powinni zaimplementować poprawkę na tego shotgun'a. Chodzi mi o ten cholerny auto-aim.

P.S. Najprawdopodobniej od jutra odpalam w końcu multi. Rzeźnię czas zacząć.

EDIT: Dopiero przeczytałem o nowym patch'u. Jak teraz jest z tym shotgun'em? Usunęli to badziewie?
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Hehe, tak się reza. Brawo :eek:k:

Najważniejsze, że zdobyłeś ten 1%, bo biorąc pod uwagę fakt, że po 2 dniach spędzonych bez KZ2 można spaść o 10K miejsc lub gorzej, nie jest łatwo się utrzymać (co doskonale poczułem na własnej skórze :().

Raz jeszcze gratuluję :eek:k:

Przypominam o stronie naszego Klanu:

http://2c2b.comuf.com/portal.php

Wszelkie kwestie dotyczące rekrutacji (dla potencjalnych chętnych) proszę przedstawiać w stosownym wątku.
 

yasiekt

New member
No szacuneczek za osiągnięcia chłopaki. :eek:k:
Ja jestem w rankingu gdzieś tak w okolicach osiemdziesiątego tysiąca :grin: ale skill powoli rośnie, w samą niedzielę poprawiłem K/D ratio o 0,05 , może niewiele ale jak na 2 godziny gry to chyba całkiem nieźle. Bardzo spodobało mi się granie inżynierem, wieżyczki rulez, wkurzają mnie tylko goście, którzy stawiają je byle gdzie i przez to blokują działania. Dobrze postawiona wieżyczka to skarb, punkty i ribbony same wskakują :twisted: Shotgun też daje radę, nie wiem tylko jak korzystać z tego auto aima o którym mówicie ale i tak daję radę. Skuteczność z Shotguna mam w okolicach 80 % to chyba nieźle bez tego auto aimu. Brakuje mi 100 pkt do Podpułkownika, dzisiaj planuję je zdobyć.
Swoją drogą którą mapa podchodzi wam najbardziej? Mi najbarziej pasuje Phyrrus Rise, Corinth Crossing i Radec's Academy. Pierwsza za mosty :twisted: i tworzenie się autentycznej linii frontu, Bezcenne gdy na każdym z mostów teamy po 6,3 i 4 osoby próbują zdobyć przewagę, MOC!! Druga za inensywność walki, zabójcze tempo i wielopoziomowość. Trzecia w sumie nie wiem za co ale fajnie mi się na niej gra. Reszty jeszcze za dobrze nie poznałem bo nie chcę ryzykować cichych dni z moją drugą połówką, i tak wykazała masę tolarancji że w dzień kobiet młóciłem w K2 zamiast zabrać ją gdzieś na kolację czy coś :D

Alucard1984 napisał :
Nie wiem czy to już powinno być widoczne, czy jak dopiero wchodzisz do gry to ładuje się trophy i jest widoczne...
Na killzone.com czerwień widać bardzo dobrze.
Pozdrawiam.
 

Alucard1984

New member
hmmm AUTO AIM ?! LOL . NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ JAK AUTO AIM !!!!!!!

LUDZIE OTRZĄŚNIJCIE SIĘ!!!

SHOTGUN JEST BEZ AUTOAIM !!!!

LOL :)

Narezałem tą maszynką jak głupi i z całą świadomością stwierdzam.

NIE MA AUTOAIM !!! :D
 

mietek099

New member
@ Alucard1984:
Nie pobrałem jeszcze najnowszego patch'a, ale jeśli chodzi o starą wersję to owszem, shotgun posiada auto-aim. Pisałem o tym parę stron wcześniej. Wciśnij (i trzymaj) przycisk odpowiadający za włączenie latarki. W moim przypadku jest to L1. Jeśli będziesz miał przeciwnika na celowniku, po wciśnięciu L1 zatrzymasz się na nim i od tej chwili celownik będzie automatycznie podążał za owym celem. Oświadczam zatem, że jest to auto-aim ;]

EDIT:
@ fr3:
Dzięki za info. Za to posunięcie panowie z GG dostają ode mnie wieliego plusa.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Podobno, tzn. tyle możemy wyczytać z tejże notki.

Ja również nie zauważyłem, by ten ficzer działał w multi przed tym patchem. Może było to dostępne tylko dla "wybrańców", w ramach glitch' a. Nie wiem. Z całą stanowczością podpisuję się pod obserwacją Alucard' a, bo i u mnie auto aim nie fungował.
 
Do góry