Killzone 2

Dawidowski1000

New member
Dziś dostałem potwierdzenie z ExtremeShop, że dostanę swoją kopie K2 najpóźniej 25.02 czyli w dniu premiery. Powiedziano mi, że wysyłki będą realizowane 23,24.02 :)
 

dienekes' shade

New member
Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że moją kopię nabędę w Świecie Gier - cena 175 zł i możliwość (tylko, ale zawsze coś :p) dostępności w dniu 24 lutego mówią same za siebie. Szybki dojazd jest kolejnym plusem.
 

dienekes' shade

New member
To, że od 25ego było wiadome od dawna, ale dalsza część wypowiedzi jest cokolwiek intrygująca. Mógłbyś rzucić nań nieco więcej światła?
 

dienekes' shade

New member
No właśnie, co powiesz na taki standard? :) Dzięki Ogrze za wyczerpujące info :eek:k: Taki post, to ja rozumiem.

Eh, a kupiłem ten film, kiedyś, za 120 złych... W tym samym sklepie. Z drugiej strony, zawsze sam powtarzam, że taką cenę płaci się za dostęp do świetnej technologii, nim trafi ona pod strzechy :cool:

Ciekawe ile będzie kosztowała sama gra...
 

Ogr

New member
Bez reklam
Promocja trwa do 26.02 więc pewnie potem sama gra będzie tyle kosztowała .
dienekes' shade zmieniasz sprzedawcę ?:D
 

dienekes' shade

New member
Cholercia, sam nie wiem. Film już mam, a po takiej promocji rynek się nim nasyci i nawet nie ma co liczyć, że będzie miał jakąś wartość na rynku wtórnym.
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Cholercia, sam nie wiem. Film już mam, a po takiej promocji rynek się nim nasyci i nawet nie ma co liczyć, że będzie miał jakąś wartość na rynku wtórnym.
Apropo filmu ,jakiej jest jakości ???
 

dienekes' shade

New member
Mistrzowskiej :) choć ze wszystkich filmów wydanych na BD, w tym tych z mojej kolekcji - patrz sygnatura, na pewno nie jest to nr 1. IMO, wart był 120 złych, więc pobranie go za cenę niższą niż DVD to mus :krol:
 

mietek099

New member
No to Saturn ma u mnie plusa. Szkoda tylko, że liczba egzemplarzy promocyjnych będzie ograniczona. Ciekawe co będzie się działo w sklepie jak wystawią ze 2 ;]
 
Do góry